Když je čas součástí těla …

Říká se, že tetování je okno da vaší duše. Ale co znamená, když na těle máte vytetované hodiny? Na to je těžká odpověď. Káždý v tom vidí něco jiného. Někdo životní událost, někomu se to jen líbí …

 

 
2 x komentováno u “Když je čas součástí těla …

  1. Eliška napsal:

    Kdyby vás už nezajímalo tetování a chtěli byste poradit jak na piercing, mrkněte se na web, který posílám v link. Dozvíte se v něm kde si nechat piercing dát a kolik vás to bude předběžně stát. Samozřejmě se takové věci různí s lokalitou a velikostí, rychlostí zákroku, no aspoň budete mít hrubou představu. To se také počítá, ne?

  2. Bela napsal:

    Tak tohle jsou zrovna moc hezké a povedené práce. Já jsem se bohužel nechala tetovat dost zbrkle už v 17ti. Dala jsem si v této ať také hodiny, které jsou obklopené růžemi, ale měla jsem věnovat větší práci hledání dobrého tatéra, protože to co mi v této al bohužel vůbec neodpovídalo mé představě. Už jsem rozhodnutá, že si ho nechám odstranit takhle https://www.premier-clinic.cz/zakroky/odstraneni-tetovani/ a potom bych si ho chtěla nechat vytetovat znovu a kvalitnější. Výběr tatéra je opravdu nejdůležitější.

Comments are closed.