Když se šicí stroj stane nejlepším kámošem

Rukodělné práce jsou odpradávna oblíbenou činností žen každého věku a sociálního postavení. K lásce k šití, pletení i háčkování se ženy naučí už v mládí a provází je po celý život. Rukodělný kumšt se předává z generaci na generaci. Patříte i vy mezi takové? Pak jistě víte, že šicí stroj je přirozeným postupem od jehly a nitě, s níž každá švadlenka začíná.

 

Nejlepší investice

Pořízení šicího stroje je určitou investicí. Abyste ji správně využily a nepřišla nazmar, je třeba si dobře vybrat. Jiný stroj je vhodný pro začátečníky, jiný pro pokročilé a profesionály. Když si společně „padneme do noty“, garantujeme, že se stanete nejlepšími kámoši na celý život.

Pro začátečníky je doporučován šicí stroj Brother J14S. Jednoduchý mechanický šicí stroj s celkovou vnitřní konstrukcí je vybavený 14 programy, 4-krokovou knoflíkovou dírkou, LED osvětlením a volným ramenem. Šicí stroje Brother jsou kvalitní stroje s dlouhou tradicí. Tyto šicí stroje vynikají jednoduchou a příjemnou obsluhou, jsou prakticky bezporuchové a velmi oblíbené mezi zákazníky.

Pro pokročilé se hodí šicí stroj Bernette 38. Jedná se o domácí elektronický šicí stroj s automatickým odstřihem a 394 druhy šicích stehů, včetně 8 druhů knoflíkových dírek. Stroj umí šít klasicky, střečově, overlockově, umí vyšívat abecedu i číslice.

 

Patchwork i quilt

Pro profesionály jsou určeny šicí stroje JUKI HZL-NX7 Kirei a šicí stroj Brother NV 1800Q. Jedná se o všestranné stroje, se kterými můžete šít, ale i patchworkovat či quiltovat. Čeká na vás přes 300 různých stehů, klasického, overlockového, ozdobného a vyšívacího stylu, velký pracovní prostor, vysoká rychlost šití, tlačítko start/stop – možnost šití bez pedálu, LED diodové osvětlení a jiné výhody.

Vybírejte šicí stroje na www.nej-sici-stroje.cz a https://eshop.brother-czech.cz, kde je k dispozici největší nabídka za nejlepší ceny na trhu. Šicí stroje jsou ověřené kvality, najdete zde značky Janome, Lada, Merrylock, Brother, Singer, Veronica, PFAFF, Bernina, Bobbin, Elna, Gritzner, Husqvarna a Juki. Výše uvedené e-shopy jsou autorizovanými prodejci a poskytují komfortní záruky.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *