Konec odřenému laku i roztočům. Ruční mytí aut je budoucnost

Potřebujete umýt auto? Dříve to byla spíše otázka rychlosti. Honem vjet do kartáčové myčky, zbavit se povrchových nečistot, zaplatit za to co nejméně peněz a jet zase rychle dál.
Co takhle trochu zpomalit a dopřát svému miláčkovi pořádné ruční mytí aut? To hloubkové potřebuje mnohem více času i péče. Ale rozhodně se vyplatí! A to hlavně v případě, že se nechcete za pár let dívat na nevratné škody laku.

Je čas na změnu

Trávíme stále více času na cestách. Ať už v pracovním nasazení nebo na výletech s rodinou. Naše vozy dostávají zabrat. Zevnitř i z venku. A času je málo, že? Byli jsme zvyklí zajet sem tam s autem do klasické kartáčové myčky a interiér si nějak vyčistit po domácku. Houbičkou a jarem nejlépe. To musí skončit! Co takhle pro své auto udělat něco pořádného? Přece nás spolehlivě odveze všude kam potřebujeme. Někdy v něm skoro bydlíme. Je čas mu za odměnu dopřát pořádné ruční mytí aut!

Exteriér

Kartáčové myčky jdou pomalu do pozadí. Jejich hlavním tahákem byla vždy cena a rychlost. Ale opravdu nám to za to stojí? Když má po letech náš vůz lak plný škrábanců? Nešetrné zacházení, rychlost, postupy bez inovace, ale i levné čistící přípravky, ničí naše auto sice tiše, ale trvale.
Ruční mytí auta je k laku šetrné a přispívá k jeho dlouhé životnosti. Domů odjedete s autem, které je vyčištěné a naleštěné opravdu precizně.

Interiér

Byli jste zvyklí si interiér jednou za čas oprášit sami? S houbičkou a kokpit sprejem jsme sice oživili plasty, ale co hygiena? V autě je spousta míst a záhybů, kam se nedostanete. Často o nich ani nevíme, ale prach už si je našel. O sedačkách ani nemluvě. Díky detailnímu čištění interiérů se můžete zbavit nejen nečistot, ale také perfektně zatočit například s roztoči. Parní způsob čištění šetrně zbaví vaše auto také prachu, mastnoty i bakterií. Tento způsob čištění je velmi vhodný také pro alergiky.

Detailing

Víte, co je to detailing? To není jen mytí auta. Detailing je, jak již správně předpokládáte, o detailech. Na nich totiž záleží. Je o dlouhodobé čistotě, individuálním přístupu i dobrém stavu vozidla. I vy můžete využít ruční mytí aut a službu Detailingzavas.cz. V Plzni na Domažlické se o vašeho čtyřkolého miláčka postarají láskou a precizností. Tak na co čekáte? Svěřte své auto do rukou profesionálů a nebudete litovat.