Oblečení Brandit potěší outdoorové nadšence a hodí se i do města

Najít do svého šatníku kousky, které jsou univerzální, dobře vypadají perfektně poslouží při procházce ve městě i náročnějších venkovních aktivitách bývá celkem oříšek. Německá značka Brandit však oba tyto světy dokonale propojuje.

Inspirace military stylem je v módě známá již po mnoho desetiletí a velmi oblíbená. Nabízí totiž pohodlí, příjemné nošení a také praktičnost. Navíc sluší téměř každému, a tak není divu, že v army shopu kromě původních vojenských věcí najdeme jejich moderní provedení a samozřejmě také veškeré outdoorové vybavení a potřeby pro pobyt a přežití v přírodě. Brandit se specializuje na výrobu lifestylového oblečení, které má základy právě v military modelech. Vylepšuje jejich střihy, volí moderní a lehké materiály a vytváří tak stylové kousky, které jsou praktické, pohodlné, dobře se udržují a skvěle vypadají.

Kromě designu se značka zaměřuje i na vysokou kvalitu, takže všechny modely jsou plně funkční a je možné je využívat k mnoha outdoorovým aktivitám během celého roku. Na trhu je oblečení Brandit již od roku 1969 a v posledních letech se její modely v army stylu staly velmi populární. Ve svém sortimentu nabízí bundy, kalhoty, trička a další výrobky, takže není problém sestavit celý outfit nebo si vybrat jen takový kousek, který zrovna potřebujeme. Pokud tak zrovna s přicházející zimou řešíme, co na sebe, abychom mohli bez obav vyrazit na nákupy do města, rodinný výlet i túru se psem, vyplatí se podívat do armyshopu a najít přesně takový kousek, jaký hledáme.

Oblečení této značky ale není určeno pouze pro milovníky designu a módy, naopak je funkční a vyhovuje všem nadšencům do outdoorových aktivit, milovníkům přírody, turistům, vodákům a samozřejmě každému z řad armády a jejích příznivců.