Kreativní rodiče vtipně vysvětlují jak se dělají děti.

Ne rodí .. ale dělají! Dobře čtete. Vysvětlit dětem, jak na svět přicházejí děti, umí být velmi obtížné. Někteří na to odpoví jednoduše: No přeci čáp.“ Klasika. Jiní, jako například tento páreček, si vymyslí něco kreativnějšího a vtipnějšího! Za vším stojí kanadský fotograf Patrice Laroche a jeho žena Sandra Denis. Fotosérie vznikala během celého těhotenství a i když je pořádně přitažená za vlasy, lidem po celém světě se očividně líbí. Fotografie se na internetu staly doslova hitem. Bavte se!
2 x komentováno u “Kreativní rodiče vtipně vysvětlují jak se dělají děti.

  1. Evička napsal:

    S dětmi se bavíme o všemožných věcech, ale jak přišly ony na svět a proč se to stalo zrovna v září, to ze mě ještě žádné dítě nedokázala vysvětlit. Jednoho dne, když jsme zrovna měli odpoledne vyhrazené pro společenské hry se mě na to zeptala starší (8 let) dcera a já nevěděla co na to říct. Manžel to naštěstí zachránil nějakou pohádkou, je to zlatíčko.

  2. Eliška napsal:

    Mojí tchýni se hrozně moc líbilo jméno https://www.mimikov.cz/info/seznam-jmen/ Radeček, a tak jsme ho tak pojmenovali. Kdyby to byla holka, měli jsme vymyšlenou Klárku, ale jak říkám, to se prostě nestalo. Jestli bude nálada, chtěli bychom si pořídit na konci roku ještě jedno dítě. Těšíme se, až budeme vychovávat další dítě. Je to radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *