Kvalitní vína až k Vám domů

Alifea, to je synonymum pro kvalitní víno. Dovážíme kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z celého světa. Kvalitní víno se rodí již na vinici, což Vám jistě potvrdí každý zkušený vinař. Při péči se většina z dnešních vinařů vrací k šetrnému ekologickému ošetřování vinic. V praxi to znamená, že podporují hmyz, napomáhající udržování správné rovnováhy biotopu, nebo uměle zatravňují plochy, či používají proti houbovým chorobám spreje organického původu. Budoucnost kvalitního vína mají v rukou zkušení profesionálové, kteří vědí, jak o něj pečovat a chránit jej. V konečném výsledku tak můžeme my, jako dodavatelé poskytnout svým odběratelům pouze to nejlepší a nejkvalitnější.

 

Prvotřídní péče, vynikající chuť

V chuti kvalitního vína se odráží veškerá péče a starost, začínající již na vinici. Před přepravou kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín spotřebiteli dbáme na to, aby vína byla uložena v klimatizovaných skladech s kontrolovanou teplotou a v případě tropických veder či naopak extrémních mrazů dovoz odkládáme, nebo řešíme jinou speciální dopravou. Vysoká úroveň kvalitních vín je pro nás prioritou. Aby si naši zákazníci alespoň trochu udělali představu o tom, jaké kvalitní víno se ke komu hodí a jak si vybrat to nejlepší, můžou se zúčastnit degustace vína v Praze, kde Vám zkušení sommeliéři otevřou cestu a naučí Vás vychutnávat a objevovat nepoznané.

 

Pocit uvolnění již při prvním doušku

Kvalitní víno se doslova rozplývá na jazyku a každý nadšený milovník kvalitního bílého a kvalitního červeného vína dobře ví, že jedním douškem to nikdy neskončí. Také milujete ten pocit, kdy se Vám plná chuť dokonalého moku rozlije po celém patře a Vy náhle pocítíte to skvělé uvolnění? Alifea nabízí svým klientům degustaci vína, kdy mají zákazníci jedinečnou příležitost vyzkoušet z mnoha druhů kvalitních vín za zvýhodněnou cenu a vybrat si to nejlepší, co k němu sedí. V našem sortimentu najdete kvalitní vína ze světově známých vinařských oblastí, jako je například Alsasko, Mosela, Burgeland, Anglie, Argentina, Arménie, Austrálie, Francie a další. Neváhejte a nakupujte u nás!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *