Laminátová podlaha – stálice ve světě podlah

Laminátové podlahy lze potkat téměř v každé domácnosti. Jsou totiž velmi oblíbenou formou podlahy a to zejména z toho důvodu, že se prodávají za příznivou cenu, ve výborné kvalitě a mnoha dekorech. Laminátová podlaha totiž ve vaší domácnosti vytvoří naprosto kouzelný prostor, který si zamilujete. Barevná stálost vás potěší stejně tak, jako dlouhá životnosti této podlahy. V rodinných domech či bytech se tato podlaha velmi snadno aplikuje, je hygienicky šetrná k prostředí, ve kterém žijete a je rovněž velmi odolná vůči jakémukoliv mechanickému poškození či oděru. O podlahu se rovněž i velmi jednoduše pečuje, což jistě ocení každá žena, která si potrpí na čisté domácnosti.

 

Z jakých kolekcí laminátových podlah můžete vybírat?

Z našich příjemných kolekcí laminátových podlah, si jistě vybere každý tu svou. Kolekce s názvem EGGER se totiž pyšní sedmi kategoriemi, které potěší každého zákazníka a to i toho nejnáročnějšího. V této kolekci lze nalézt dekory, které jsou vhodné jak do klasické domácnosti, tak i do prostor, které jsou vysoce zatěžované a disponují tak třídou odolnosti 31 až 33. Co se týče barevných kombinací, tak lze v tomto případě vybírat z rozlišných barev, jakými jsou například Medium, Long či dokonce uhrančivé Large. Každý dekor samozřejmě disponuje i stejně barevnou lištou, která je samozřejmostí.

U laminátových podlah Basic Plus zase můžete vybírat z pěti překrásných dekorů dřeva, které se pyšní zátěžovou třídou 31. Jedná se o naši privátní kolekci laminátových podlah, které disponují tloušťkou 7 mm a jsou nabízeny za velmi výhodné ceny.

 

Pojďte vstříc novým inovacím podlah

Milujete moderní bydlení a potrpíte si na detailech? V tom případě s námi pojďte přivítat nové a ještě více inovativní laminátové podlahy, které jsou významné zejména díky své jednoduché a rychlé pokládce, úžasným množstvím nabízených dekorů, vzory a příjemnými barvami, které podpoří nikdy nekončící komfort při vaší chůzi po podlaze. Odolnost těchto laminátových podlah je tak vysoká, že své uplatnění naleznou téměř v každé místnosti ve vašem bytě.

 

Jednotlivé varianty laminátových podlah?

Pokud vás zajímá, v jakých variantách můžete na trhu laminátovou podlahu sehnat, zde je vysvětlení. A sice se laminátová podlaha rozděluje do třech variant a to do dřevěného laminátu, který disponuje vzhledem tvrdého dřeva, dále do laminátu se vzorem kamene, který má vzhled mramoru či břidlice a v neposlední řadě také vzorem laminátu dlaždice, který vypadá jako skutečné dlaždice ovšem za o poznání nižší cenu.

Pokud tedy zrovna nyní uvažujete nad zásadní výměnou vaší stávající podlahy, je ten nejvyšší čas popřemýšlet o tom, jak by mohla vaše nová laminátová podlaha skutečně vypadat. Je totiž rozhodně z čeho vybírat.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *