Masáž na kterou jen tak nezapomenete. Erotické masáže mají co nabídnout.

Erotická masáž pod taktovkou profesionálů má celou řadu výhod. Masérky, které se této oblasti profesionálně věnují, přesně ví, jaké erotické stimuly vás vzruší až na samou hranici únosnosti. Jejich neodbytné dráždivé prsty vybičují vaši touhu na maximum, ale včas se stáhnou, čímž ještě více umocní očekávaný zážitek. A k mání jsou  nejrůznější chuťovky a speciality.

 

Vyzkoušejte dvojitý orgasmus v neobvyklém balení

Masáž prostaty – alias dárek od muže muži, tak byla dříve v erotických textech tato technika nazývána. Láká vás tohle „zakázané ovoce,“ ale z rukou muže si ho jednoduše neumíte představit? Zapomeňte na historická tabu. Svěřte se zkušeným masérkám, které toto delikátní umění ovládají na jedničku. Kombinují v ideálním poměru venkovní i vnitřní stimulaci a díky dokonalému poznání  těla vždy vědí, kde přitlačit, a kde naopak vsadit jen na jemné polaskání.

Orgasmus při masáži prostaty přichází často nečekaně a není žádnou překážkou pro následující klasické vyvrcholení. Stačí jen objevit jeho kouzlo tam, kde mu skvěle rozumí!

 

Tantrické masáže pro vaši maximální rozkoš

Velká porce relaxace a uvolnění, kombinovaná se spoustou porozumění, lásky a rozkoše – přesně taková je tantra. Původní Kámasútra, z níž umění tantry z velké části vychází, byla určena jako učebnice potěšení pro muže, pracující v královských harémech – a současní maséři i masérky se k těmto kořenům vrací se skutečnou vášní!

Úvodní dechové cvičení vás oba naladí na stejnou vlnu a celá masáž díky tomu bude mnohem hlubší a uvolněnější. Užijete si laskání rukou i hlazení smyslnými doplňky, třeba kožešinou nebo peříčky. Vonné oleje vás dokonale nabudí a relaxační hudba dodá tomuto prožitku zcela jiný rozměr. A kde si tohle jedinečné potěšení dopřát? Naším horkým tipem je salon http://masaze-luxury.cz/.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *