Máte to rádi taky horké?

Horká novinka do každého počasí, Bageterie Boulevard má novou kolekci nesoucí název Hot drinky.  Zima už dávno klepe na dveře, tak proč si neprohřát promrzlé tělo? Úspěšná Bageterie Boulevard nahřála své hrnky a rozšířila nabídku o populární horké nápoje. Tento rok pro chladné dny připravila zdraví prospěšný Zázvorový čaj, blahodárný exotický Chai latte či aktuálně trendy Flat white s čokoládovou nebo oříškovou příchutí.

Zdraví pak jednoznačně posílí a svou unikátní chutí potěší. Tak by se ve zkratce dala popsat stálice a tak trochu už i legenda mezi uvedenými horkými nápoji. Zázvorový čaj s plátky čerstvého zázvoru, lístky aromatické zelené máty, značné dávky medu a vyváženého množství citrónu, probere i „sněžného muže“, a to nemluvě o jeho účincích při nachlazení.

Silná a zcela nenahraditelná chuť Chai latte vzniká kombinací černého čaje, exotického orientálního koření – kardamom, skořice, zázvor nebo hřebíček – a horkého pomalu našlehaného mléka, díky kterému všechny ingredience ještě lépe vyniknou, než tomu bylo kdykoliv předtím. Když se pak nakonec přidá malý kousek medu nebo cukru, je na světě nápoj, který nejen zahřeje, ale i dokonale potěší.

Excelentně vyvážený poměr silné kávy a teplého mléka s jemnou mikropěnou nabízí všem milovníkům kávy Flat white.  V podání Bageterie Boulevard si pak k tomuto jedinečnému „základu“ můžete podle své individuální chuti a nálady přidat ještě populární oříškovou nebo čokoládovou příchuť. A co si od horkého nápoje přát ještě víc, než aby zahřál a současně jste měli pocit, že mlsáte oblíbené čokoládové nebo nugátové pralinky přímo od belgických velmistrů?

Veškeré horké nápoje jsou už nyní na všech pobočkách Bageterie Boulevard, tak si je nenechte ujít a přijďte ochutnat.

Více informací naleznete také na internetových stránkách www.bb.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *