Materiál pro spodní prádlo

Krásný a pohodlný oděv je především klíčem k našemu pohodlí. Určitě velkou zásluhu na tom má materiál, ze kterého je oděv ušitý. Zvláštní pozornost bychom měli věnovat spodnímu prádlu, protože jde o přímý dotyk s pokožkou a máme jej na sobě prakticky celý den. Látky pro výrobu spodního prádla jsou různorodé. Výrobci používají zejména přirodní materiály, které patří mezi ty nejoblíbenější a umožňují pokožce dýchat. Je to především bavlna, hedvábí a len. Ovšem moderní výrobci spodního prádla používají dnes také kvalitní syntetická a umělá vlákna. Patří sem polyamid, polyester, elastan i lycra.

Jak si tedy vybrat vhodné spodní prádlo? Samozřejmě musíme začít správnou velikostí a potom bychom se měli zaměřit na složení materiálu. Jak už jsme naznačili, spodní prádlo nosíme prakticky celý den. Naše požadavky při výběru vhodného prádla by měly vyhovovat především nám samotným. Jde o příjemný a pohodlný pocit, snadnou péči, pružnost a elasticitu, samozřejmě nesmíme zapomenout ani na přitažlivost vzhledu a hlavně by mělo prádlo splňovat svůj účel.

Bavlna a hedvábí jsou vhodné pro šití spodního prádla. Výrobky z nich jsou bezpečné pro zdraví a jsou příjemné na dotyk. Ke zlepšení pevnosti a pružnosti se do materiálu přidává lycra. V letním období je vhodné prádlo vyrobené z hedvábí a v zimním zase z bavlny. Oblečení z bavlny nebo z hedvábí má dlouhou životnost, snadno se udržuje, jsou hypoalergenní a dobře sají pot. Každé spodní prádlo vyrobeno z bavlny nebo hedvábí vypadá přirozeně a je vhodné samozřejmě i pro děti. Příjemně se nosí a patří k nejžádanějším.

Ovšem zatracovat bychom neměli ani spodní prádlo ze syntetických a umělých materiálů. Oblečení z tohoto materiálu je pružné, odolné proti opotřebení a má tvarovou stálost. Mnozí z nás se setkali také s prádlem, které je vyrobené z bambusu. Tato látka je velmi tenká, ale trvanlivá, příjemná a hedvábná.

Každý díl spodního prádla, ať už je to krásná podprsenka nebo bavlněné trenýrky pro muže je velmi důležitou součástí našeho šatníku. Mají svůj účel, tedy chránit naše intimní partie, ale dokážou také podtrhnout ženskost nebo určit styl a vkus majitele. Navíc může krásné prádlo skvělým afrodiziakem v příjemných chvílích ve dvou a může prohloubit vášeň a touhu.
Jeden komentář u “Materiál pro spodní prádlo

  1. Jitka 35 napsal:

    Zdravím, já osobně preferuji ty přírodnější a pohodlnější materiály takže spíš ty bambusové vlákna. No jenže se teďka na jaře chystám na takový zákrok https://nova-prsa.cz/ a řekla bych že budu muset změnit komplet celý šuplik podprsenek aspoň o 1 číslo. Teda jestli to vyjde nejdřív se chystám na konzultace a pak až budu vědět termín.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *