Mějte váš majetek pojištěný, nikdy nevíte, kdy to bude potřeba

Kvalitní pojištění by měl mít sjednané každý občan naší vlasti. Nejen, že tím předejde negativním důsledkům škodlivých událostí, ale jeho život bude o dost klidnější. Nebudete se totiž strachovat pokaždé, když přijde bouřka nebo začnou padat kroupy. Zkrátka pojištění je zde proto, aby vám udělalo život příjemnějším za vcelku rozumné měsíční částky.

 

Proč si sjednat majetkové pojištění?

Majetkové pojištění patří mezi nejčastější produkty finančního trhu. Chrání totiž váš majetek nejen před přírodními katastrofami, ale také před zloději. V rámci tohoto pojištění si můžete pojistit jak nemovitost jako takovou, tak pouze její domácnost, tedy vnitřní vybavení vašeho domu či bytu. Pojištění majetku se vám tedy vyplatí například v okamžiku, kdy si zabouchnete dveře nebo ztratíte klíč. Častější ovšem bude ochrana bytu před požárem, povodní nebo bouřkou.

 

Jaké jsou výhody pojištění odpovědnosti?

Pojištění proti blbosti má dnes sjednané prakticky každý. Chrání totiž nejen pojistníka, ale také celou jeho rodinu před odpovědností za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná. Velkou výhodou je celosvětová platnost, což oceníte zejména na služebních cestách nebo na dovolené. Pokud vlastníte domácí mazlíčky, pak máte možnost jejich zvýhodněného připojištění. Budete se tak lépe chránit před odpovědností za škodu způsobenou pejskem nebo koněm.

 

Využijte zvýhodněných produktů

Sjednání jednotlivých pojišťovacích produktů se ovšem příliš nevyplatí. Je daleko lepší dát více druhů pojištění do jednoho, čímž můžete získat zajímavé výhody. Pokud například spojíte zmíněné majetkové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu, můžete mít zvýšený limit až na 10 milionů korun. V základní verzi činí tato částka pouhé 3 miliony.

Pokud ještě nemáte sjednané kvalitní pojištění, měli byste tak co nejrychleji učinit. Život budete mít klidnější nejen vy, ale i vaše rodina. Měsíční pojistné nepředstavuje nikterak vysokou částku, ale opravdu vysokých nákladů vás uchrání.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *