Moje stěny by mohly vyprávět

Stěny mého domu toho mají již hodně za sebou. Poprvé mě viděly, když mě rodiče přinesli z porodnice, tenkrát jsem ještě nevnímala ty veselé barvy v mém pokojíčku. Pomalu jsem rostla, a se mnou se měnil i náš dům. Naše rodina se o něj hezky starala. Stěny dostaly nový obleček ve formě tenkrát trendových tapet. Pak jsem dospěla a na chvíli jsme se neviděli. Zpět jsem se vrátila již jako vdaná paní se dvěma dětmi, manželem, psem a kanárkem. Bylo nám tu dobře. Stěny v našem domě ale zažily spousty změn. Můj syn na nich vyzkoušel jak své temné období se svítícími nápisy, tak pak období ekologické a cestovatelské. Teď je vše jiné. Naše děti vyrostly a my se zase pouštíme do renovací. Stěny v našem domě čeká nová doba. Pozvali jsme si tentokrát zajímavého pomocníka.

 

Stěny a stropy bez prasklin

Postupem času můžeme na stěnách starších, ale i nových domů najít drobné prasklinky, které potřebují opravit, než se pustíme do zkrášlování. Vhodným pomocníkem je Pattex FIX DECOR – novinka určená pro drobné opravy a dekorování vašeho bytu či domu.

Novou podobu našim stěnám vdechneme různými ozdobnými prvky nebo poličkami s originálními věcmi, obrazy či fotografiemi.

Někdy stačí jen pár prvků a byt se promění v oázu.

 

Originální dekorace

V současné době je to snadné. Nejdříve je potřeba zbavit se všech vad, vytmelit spáry a pustit se do dekorování.   Například romantici si mohou vyzdobit strop rozetami, které vypadají jako by je vytvořili mistři štukatéři před více jak sto lety. Práce je velmi jednoduchá, stačí zakoupit polystyrenovou rozetu, upravit její povrch barvou, lehce přetřít a osmirkovat, aby vypadala jako zašlá léty a pak přilepit na strop.

S vhodným lepidlem zvládnete obojí. Opravit stěny a přilepit dekorace. Pattex FIX DECOR je lepidlo, které dokáže obojí. Toto montážní lepidlo má jednu úžasnou vlastnost, může se pochlubit tak zvanou vysokou okamžitou přilnavostí, která dokáže lepený předmět udržet na místě bez další fixace. To znamená, že rozeta ze stropu nepadá a ozdobná lišta nesklouzává ze stěny, ale drží na určeném místě.

Lepidlo je vhodné pro aplikace v interiéru. Dokáže ozdobné prvky lepit na omítku (vnitřní), na beton, pórobeton, sádrokarton, sádrové desky a dřevěné materiály, (například dřevotřísku).

Nemusíte být ale jen romantici. I moderním kreativcům pomůže Pattex FIX DECOR zkrášlit jejich domov. Stačí například vyříznout z polystyrenové desky obláčky nebo balónky do dětského pokoje, nebo zvolit jednoduché lišty a vytvořit na stěně plastické obdélníky. Někdy stačí málo, aby se z vašeho bytu stalo originální místo, které budete milovat.

Kreativitě se meze nekladou. Přilepte si na stěny, co chcete. Díky lepidlu Pattex FIX DECOR budete na svůj domov patřičně hrdí.

www.pattex.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *