Nechte si vyrobit originální jídelní stůl ze stromu, který vám roste na zahradě

Máte na zahradě smrk starý desítky let, a protože stojí nakřivo, je nutné jej z bezpečnostního hlediska pokácet? Anebo přestala vaše stará třešeň plodit, a tak je načase se s ní rozloučit? Jinak zdravé stromy, které vám dělaly léta společnost, ale také jakýkoli cizí masiv, můžete použít na zhotovení pracovní desky u jídelního stolu nebo třeba konferenčního stolku. Pak už stačí jen vybrat krásnou stolovou podnož.

 

Se dřevem na pilu, pro nohy ke stolům na Steelbro.cz

O tom, kdo vám zpracuje kulatinu, tedy strom, jež máte, nebo který stolař zvládne vyrobit dostatečně silnou a velikostně odpovídající základní pracovní desku, vám pomůže rozhodnout se vyhledávač na internetu. Oslovte pár společností, podívejte se na recenze stolařů a truhlářů. Určitě najdete někoho šikovného.

Skvělé je také najít již hotový stůl, který se vám líbí, a podle něj si nechat vyrobit stůl váš. Pevné nohy ke stolům ve skvělé kvalitě můžete vybrat na Steelbro.cz. Jde o kvalitní nohy ke stolům nejrůznějších typů. Jde o kovové stolní nohy, jež jsou ideální pro jídelní i konferenční stoly. Pro jejich výrobu je použito nejkvalitnějších materiálů, můžete si tak být jisti skvělou službou po mnoho let.

Vybírat můžete stolové podnože v mnoha tvarech. Líbí se vám stolové nohy do tvaru U, X, Y nebo třeba lichoběžníku? Moderní je styl hairpin stolní nohy, který by vám neměl uniknout, než se pro ty „své“ rozhodnete.

 

Stolové nohy, které nestojí majlant

Potěšeni jistě budete tím, že je možné koupit si originální kvalitní ocelové stolové nohy i za akční cenu. Můžete tak ušetřit hezkou částku peněz a jedinečný stůl mít doma za příznivou sumu.

Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Steelbro.cz vám vyrobí výrobek přesně dle vašeho přání. Náčrt a cenovou nabídku obdržíte do 24 hodin.