Opatřete střešní okna padnoucími zastiňujícími roletami i sítěmi proti hmyzu

Je velmi příjemné mít zrekonstruované nebo zcela nové podkroví, v němž máme ložnici i dětské pokoje pro naše ratolesti. Ovšem v podkroví zpravidla bývají i střešní okna, která zajišťují dostatek světla tam, kde není možné udělat okno klasické. I tyto okna ale chceme mít možnost zastínit skvěle, jako ta klasická.

To platí i o sítích do oken. U těch klasických je montujeme z venkovní strany, ale u střešních, se jedna strana vždy vyklopí ven, a tak by napevno přimontovaná síť překážela… Pomůže vám najít vyhovující doplňky pro střešní okna, aby vám sloužila k vaší plné spokojenosti.

Objednejte si zastiňovací rolety pro střešní okna

Mít doma soukromí chce většina z nás. Stejně tak chceme mít možnost zatáhnout okno, aby nám dovnitř nepronikaly silné paprsky slunce po čas léta. K vaší spokojenosti budou jistě sloužit moderní zatemňovací roleta na střešní okno. Najdete je na termotecheshop.cz, kde právě teď nabízí možnost vyzkoušet si jejich produkt během 30 dnů. Pokud se rozhodnete, že jej nechcete, vyzvedne jej od vás GLS kurýr a celou částku vám pak společnost vrátí. Navíc pokud se zaregistrujete, při nákupu nad 2 500 Kč získáte slevu 70 Kč.

Abyste si zajistili padnoucí typ zastiňující rolety, vyberte výrobce vašeho okna, pak vyberte velikost okna a nakonec barvu, kterou má roleta mít.

Sítě do oken vám možní větrat kdykoli

Velmi užitečná je i odolná a pevná síť do střešního okna. Koupit si můžete typ V10, který se upevňuje na zeď nad střešní okno. Síť může být srolována do rolovacího boxu, když není využívána, nebo natažena a chránící otevřené okno před vnikem hmyzu. Nebrání výhledu ven, z pár metrů ji téměř není vidět, nemění barvu přírody nebo jiných věcí, na které se díváte…

Více informací najdete na termotecheshop.cz.