Nábytek, který se bude hodit i do vaší koupelny

Rekonstruujete koupelnu, jejíž součástí je i výměna nábytku, který by měl splňovat veškeré vaše požadavky včetně vysokých nároků na kvalitu? Na finecase.cz seženete běžný koupelnový nábytek, odkládací rohové police na mycí potřeby ve sprše, ale také vychytávky do vany, jako je například bambusový držák, na který si budete moci položit tablet pro shlédnutí filmu ve vaně, víno a misku s hrozny či slanými oříšky.

 

Nábytek v podobě úložného prostoru v koupelně

Koupelna je místem, kde každé ráno i večer stráví žena alespoň 20 minut svého času. Aby bylo možné mít k dispozici veškerou kosmetiku, je nutné mít ji kam uložit a tzv. za ní zavřít dvířka, aby koupelna nepůsobila neuklizeně. K tomu dobře poslouží různé nástěnné skříňky či zrcadla s úložným prostorem.

Do koupelny patří také čisté ručníky a osušky, které je příjemné mít při ruce pokaždé, když ty staré vyhodíme do koše na špinavé prádlo. Úložná skříňka se pro tyto účely bude dokonale hodit.

 

Další koupelnové vychytávky

Pokud máte sprchový kout, v němž při výstavbě nebyl vytvořen odkládací prostor, zcela určitě se neobejdete bez rohové koupelnové police. Její velkou výhodou je, že pro její upevnění není nutné nijak vrtat do kachliček. Je možné bezpečně ji ukotvit od podlahy až po strop za pomoci zabudované pružiny. Plastové poličky jsou vyrobeny z pevného materiálu a unesou zátěž všech prostředků k mytí a péči o tělo.

Pro mnohé z nás je koupelna místem, kam odkládáme špinavé prádlo, pokud doma nemáme prádelnu. Pokud nejste milovníky třídění prádla těsně před jeho praním, můžete si pořídit praktický koš na prádlo s až třemi přihrádkami, do kterých bude třídit prádlo ihned po svlečení na bílé, černé a barevné.

Neváhejte a objednávejte cenově dostupný, přesto však kvalitní nábytek a další doplňky do domácnosti na finecase.cz.