Nábytek, který se bude hodit i do vaší koupelny

Rekonstruujete koupelnu, jejíž součástí je i výměna nábytku, který by měl splňovat veškeré vaše požadavky včetně vysokých nároků na kvalitu? Na finecase.cz seženete běžný koupelnový nábytek, odkládací rohové police na mycí potřeby ve sprše, ale také vychytávky do vany, jako je například bambusový držák, na který si budete moci položit tablet pro shlédnutí filmu ve vaně, víno a misku s hrozny či slanými oříšky.

 

Nábytek v podobě úložného prostoru v koupelně

Koupelna je místem, kde každé ráno i večer stráví žena alespoň 20 minut svého času. Aby bylo možné mít k dispozici veškerou kosmetiku, je nutné mít ji kam uložit a tzv. za ní zavřít dvířka, aby koupelna nepůsobila neuklizeně. K tomu dobře poslouží různé nástěnné skříňky či zrcadla s úložným prostorem.

Do koupelny patří také čisté ručníky a osušky, které je příjemné mít při ruce pokaždé, když ty staré vyhodíme do koše na špinavé prádlo. Úložná skříňka se pro tyto účely bude dokonale hodit.

 

Další koupelnové vychytávky

Pokud máte sprchový kout, v němž při výstavbě nebyl vytvořen odkládací prostor, zcela určitě se neobejdete bez rohové koupelnové police. Její velkou výhodou je, že pro její upevnění není nutné nijak vrtat do kachliček. Je možné bezpečně ji ukotvit od podlahy až po strop za pomoci zabudované pružiny. Plastové poličky jsou vyrobeny z pevného materiálu a unesou zátěž všech prostředků k mytí a péči o tělo.

Pro mnohé z nás je koupelna místem, kam odkládáme špinavé prádlo, pokud doma nemáme prádelnu. Pokud nejste milovníky třídění prádla těsně před jeho praním, můžete si pořídit praktický koš na prádlo s až třemi přihrádkami, do kterých bude třídit prádlo ihned po svlečení na bílé, černé a barevné.

Neváhejte a objednávejte cenově dostupný, přesto však kvalitní nábytek a další doplňky do domácnosti na finecase.cz.
11 x komentováno u “Nábytek, který se bude hodit i do vaší koupelny

 1. ctVLuqgWRv napsal:

  EqdeDjpVo

 2. gCvAbcXtJu napsal:

  vBocNDKauPqiXnH

 3. EXecWoZfsztaviYh napsal:

  QwFokypgtuv

 4. techno finance napsal:

  Checking wallets for illicit funds.By checking wallets, you protect yourself from scammers and stolen coins.. Go https://xurl.es/wtr20

 5. промокод для мелбет napsal:

  промокод мел бет. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

 6. промокод для melbet napsal:

  промокоды мелбет. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

 7. промокод в мелбет napsal:

  промокод на мелбет при регистрации. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

 8. melbet промокод napsal:

  промокод мелбет на сегодня. Click Here:👉 https://mebel-3d.ru/libraries/news/?melbet_2020_promokod_dlya_registracii_besplatno.html

 9. OlpSip napsal:

  Hi!
  With our binary options trading platform, you have the chance to earn returns up to 85% in just minutes. Access a wide range of assets, and use our tools to make informed predictions. Invest with confidence, knowing that our platform is secure and transparent.

  WARNING! If you are trying to access the site from the following countries, you need to enable VPN which does not apply to the following countries!
  Australia, Canada, USA, Japan, UK, EU (all countries), Israel, Russia, Iran, Iraq, Korea, Central African Republic, Congo, Cote d’Ivoire, Eritrea, Ethiopia, Lebanon, Liberia, Libya, Mali, Mauritius, Myanmar, New Zealand, Saint Vincent and the Grenadines, Somalia, Sudan, Syria, Vanuatu, Yemen, Zimbabwe.
  https://cutt.us/unovv
  Sign up and start earning from the first minute!

 10. 1xbet promo code free napsal:

  1xbet promo code bangladesh. Click Here:👉 https://www.aamas.org/news/1xbet_free_code_registration.html

 11. Phone Number For Reservations napsal:

  Phone Number For Reservations:👉 http://pastelink.net/wpqpnvza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *