Nezapomeňte pečovat o svou pokožku – pomůže vám micelární gel!

Pokožka je nejvíce viditelnou částí každého lidského těla, a proto bychom péči o ní měli věnovat dostatečné množství času. Někteří nazývají micelární gel zázrakem kosmetiky, v dnešním článku se přesvědčíme, zda tomu tak opravdu je. Nejedná se o nikterak levné položky na nákupním seznamu, a proto byste si jejich koupi měli rozumně rozmyslet.

 

Co je micelární gel?

Micelární gel obsahuje speciální gelový peeling pro unavenou a citlivou pokožku. Zmírní také tvoření a dopady prvních vrásek, protože obsahuje řadu aktivních složek včetně vitamínu C a acai berry. Nejen, že bude gel o vaši pokožku pečovat, zbaví ji všech nečistot a mastnot. Napomáhá také v odstraňování odumřelých buněk a kůže svrchní vrstvy pokožky, což usnadňuje tvorbu nových buněk. Po použití zanechává gel pokožku jemnou a hladkou na dotek.

 

Jak se micelární gel používá?

Používání micelárního gelu je velice snadné, tudíž se jeho koupě nemusíte vůbec bát. Trochu přípravku si naneste na dlaně a s pomocí vody si s ním umyjte tvář. Vyhněte se však okolí očí, neboť byste si je mohli velmi závažně poškodit. Pro komplexní péči o pokožku se doporučuje micelární gel používat dvakrát denně, tedy ráno i večer. Základem je ovšem pravidelná a dlouhodobá péče, jedním náhodným vyčištěním příliš užitku neuděláte.

 

Vybírejte ovšem pečlivě

Je vám jistě jasné, že existuje velké množství různých druhů pletí. Každý micelární gel se nehodí pro všechny tipy pleti. K dispozici jsou tak speciální produkty pro citlivou pleť, pro pleť se sklony k červenání, pro starší pleť nebo pro milovníky přírody. Vybrat si tedy může opravdu každý. Před použitím v celém obličeji se doporučuje provedení testu na zápěstí, abyste viděli, jak vaše tělo na konkrétní přípravek reaguje.

O pleť by měly pečovat nejen ženy, ale také muži. Nejedná se o nic špatného, protože o své tělo by se každý měl starat co nejlépe.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *