Pánská jízda receptem na šťastné manželství

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Své o tom může říct každý, kdo nějaký čas prožil v partnerském stavu. Soužití bývá krásné, ale zároveň i náročné. Situací, kdy si dvojice ne zcela úplně rozumí, je víc než dost, a proto není divu, že si muži potřebují čas od času odfrknout.

Zmizet z dámské společnosti a vyhodit si  kopýtka. Uniknout na chvíli ze spárů žen a být zase malým klukem, je tajným snem každého muže. Jedinci, kteří mají dostatek odvahy a průbojnosti, si tuto „propustku“ dopřávají pravidelně. Ti, jejichž manželky jsou přísnější, si musí výlet za hranice všedních dnů domluvit s kamarády. Pánská jízda plná zážitků je nejlepším způsobem, jak se odreagovat a načerpat dostatek sil pro další dny.

 

O čem muži sní?

Pánská jízda se stane doslova elixírem života, pokud bude mít vše, co k ní patří. V první řadě se nesmí zapomenout na dobré jídlo, pití a taky nápad společného vyžití. Co byste řekli na takovou hamburgerovou výzvu, kdy se nejen báječně nadlábnete, ale navíc za to získáte medaili a ocenění? Nebo podniknout pivní pouť plnou hecujících úkolů? Tohle nemůže nechat žádného milovníka pěnivého moku a štamgasta klidným.

Pokud pánové patří k těm, kteří mají rádi více adrenalinu, nešlápnou vedle s extrémní jízdou na čtyřkolce, venkovní únikovou hrou Kletba Vyšehradu nebo si lze poměřit síly při zážitkovém házení sekerou. Hry pro pořádné chlapy jsou zárukou úžasné zábavy a dokonalého „restartování mozku“. Při každé hře doslova zapomenete na starosti všedních dnů a budete se cítit jako malí kluci.

 

Jako malí kluci

Zážitků, které mohou pánům na tahu vyplnit program, je nespočet. Inspirujte a vybírejte na www.adrop.cz. Zcela originální je úniková hra Kletba Vyšehradu, která cílí na lidské pudy a inteligenci. Máte rádi záhady, řešení úkolů a zároveň máte pro strach uděláno? Venkovní escape game Kletba Vyšehradu vás uspokojí. Bude potřeba mobilizovat síly, vytrvalost, odvahu a kreativitu celého týmu, aby byly vyřešeny všechny záhady, ke kterým vás kletba přivede. Únikové hry patří do skupiny reality show, plné indicií a tajemství, které je třeba vlastní úvahou a logičností odhalit.

Dopřát pánům čas od času chvíli pro sebe, s typicky klučičím programem, je receptem na šťastné manželství. Mějte to na paměti a budete spokojení všichni.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *