Záleží na střihu spodního prádla?

Nad spodním prádlem zpravidla moc nepřemýšlíme, zvlášť pokud se jedná o muže. Zvykli si na určitý střih, který se jim osvědčil, a dál nemají potřebu cokoli měnit. Proč je střih důležitý a proč občas dát šanci i některému jinému?

To, jaký má panské spodní prádlo střih, je důležité z mnoha důvodů. Na některé aktivity jsou určité střihy vyloženě nevhodné a jiné se zase nehodí pod určitý typ oblečení. Jak se tedy zorientovat a podle čeho vybrat?

  • Oblečení, které si bereme na sebe, hraje svou roli. Upnuté džíny a volné trenýrky nejdou dohromady, protože se látka trenýrek bude hrnout pod nohavicemi a kromě toho, že bude vidět, nás také bude dost dřít a způsobovat otlačeniny. Pod upnuté kalhoty se tak hodí prádlo s upnutým střihem kopírujícím postavu, jako jsou slipy nebo boxerky.
  • Aktivita, kterou se chystáme provozovat, je také důležitá při výběru spodního prádla. Pro běžné nošení pod volné kalhoty nebo bermudy jsou ideální pánské trenýrky, které díky volnému střihu poskytují pohodlí. Naopak při sportu tolik volnosti muži neocení, protože potřebují určitou oporu citlivých partií a tu jim poskytne spíše anatomicky tvarovaný střih. Ten mají boxerky nebo mnoha sportovci tolik milované slipy.
  • Pohodlí je hlavní kritérium, které bez ohledu na módní trendy rozhoduje o vhodném spodním prádle. To by mělo dobře sedět, nebránit v pohybu ani nepřekážet, nikde se nekrčit ani neškrtit. Někdy si muži zvolí špatnou velikost a pak jim prádlo nesedí, zbytečně tak přichází o pohodlí. Paradoxně zatímco ženy volí spíše menší velikost, muži naopak vybírají tu větší. Správná velikost je ale základ.

Pohodový a úspěšný den si můžete užít kdykoli, pokud máte padnoucí spodní prádlo, které nás nikde neškrtí a nedře. Jen tak si můžeme užít pohodlný a ničím neomezený pohyb.