Pomoc, která se šikne celoročně!

Každý mužský má doma své oblíbené nářadí a další pomocníky, bez kterých na zahradě, v garáži či dílně nedá ani ránu. Zábavné na tom je, že pokud bychom nakoukli každému pod ponk, našli bychom přeci jen trochu jinou sestavu těch nejvíce používaných pomocníků. My pro vás ale máme tip na jednoho, který se díky svým dispozicím, výkonu a komfortu bude hodit skutečně po celý rok.

Seznamte se s lehkou řetězovou bateriovou pilou. Ergonomický tvar pro držení je jistě výhodou pro každou práci, ale váha a samozřejmě kvalita během řezání dělají opravdový rozdíl. Skvělé taky je, že na jaře a létě se vám bude hodit na prořezávání větví stromů. Na podzim a skoro i v zimě se ještě na zahradě dělají úpravy, ale hlavně pokud máte krb či krbová kamna, bude pro vás požehnáním při přípravě dřeva na zátop.

Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila Kärcher CNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Více informací o zahradních i úklidových pomocnících naleznete na www.karcher.cz