Udělejte své partnerce radost květinou k MDŽ

Mezinárodní den žen slavíme každý rok 08.března, kdy si připomínáme stávku newyorských švadlen, které bojovaly za spravedlnost, mír a rovnoprávné postavení žen ve společnosti. I přesto, že jste možná doposud přesný důvod toho, proč své partnerce nesete každý rok v tento den růži neznali, důležité je, že jste na ni nikdy nezapomněli. Na partnerku ani na květinu. Letos byste mohli svou partnerku potěšit donáškou květů domů nebo do práce kurýrem od Florea – profesionálního internetového květinářství nabízející rozvoz květin.

 

Jak vytvořit objednávku

Jednoduše. Na stránkách Florea si vyberete květinu, kterých se zda nachází široká škála. Zadáte adresu, datum a případně také čas, kdy má být rozvoz realizován a květina je téměř na světě. Profesionální floristka ji připraví jen o malou chvíli dřív, než ji kurýr naloží do chlazeného auta v létě či vytápěného auta v zimě a vydá se na cestu za doručením všech objednaných květin. Pokud chcete donášce nasadit třešničku, vyberte k ní jedno z přání k MDŽ a projevte tak své partnerce lásku, úctu a obdiv.

Květiny pro všechny ženy s donáškou až do domu!

 

 Jakými květinami děláme radost

Na internetových stránkách si budete moci vybrat z klasických rudách růží, případně však sáhnout po XXL růžích s dlouhým stonkem, modrých růžích nebo dokonce černých, které se hodí pro extravagantní ženy i přesto, že tento druh růží je velmi elegantní. Pokud byste však raději darovali spíše jarní květinu, nabízí se samozřejmě tulipány mnoha barev, jarní narcisky, gerbery nebo nikdy nestárnoucí karafiáty, které ve váze vydrží dlouhou dobu.

V dnešní době jsou ženami velmi oblíbení také flower boxy, což jsou pěkné krabičky hustě vyplněné květy. Na Florea nabízíme flower boxy ve tvaru srdce a plníme je vášnivými rudými růžemi, ale také jinými, jemnějšími kvítky.

Vyberte si rozvoz květin Florea a potěšte svou partnerku donáškou květů a krásného vzkazu k MDŽ.