Proč si vybrat on-line půjčku?

Žít na dluh je dnes běžnou součástí našich životů. Vykrývat nedostatek vydělaných peněz půjčenými korunami z úvěru není žádná ostuda, ale naopak se jedná o transparentní způsob, jak doplnit nedostatky hotovosti v mezidobí, kdy se úplně nedaří. Nikoho to nepřekvapí a nikoho to nepohoršuje.

Půjčit si peníze od banky bývá zdlouhavým byrokratickým procesem, který vyžaduje spoustu času, energie a pevné nervy. A koneckonců, ne vždy je kýžený efekt uspokojivý a leckdy se stane i to, že si člověk, pod tíhou okolností, půjčí za pro něj zcela nevýhodných podmínek.

Nebankovní půjčka od TOMMY STACHI má tu výhodu, že ji lze zřídit on-line, odpadá od ní většina „papírovací zátěže“ a peníze žadatel získá doslova za pár minut na účet.

 

Jak na to?

Dnešní rychlá doba si žádá rychlé činy. Jak už jsme zmínili, sjednat půjčku lze kompletně on-line z pohodlí vašeho domova bez nutnosti osobní návštěvy. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách, zaregistrovat se do Klientského centra, vyplnit osobní údaje, nahrát požadované doklady, smlouvu podepsat elektronicky prostřednictvím SMS kódu a peníze obdržíte obratem na bankovní účet.

 

Použijte kalkulačku

Aby bylo transparentnosti učiněno za dost, doporučujeme využít on-line kalkulačku, která dokáže spočítat délku splácení, úrok, RPSN i částku, kterou přeplatíte. Vše je tedy transparentní, bez skrytých poplatků a s jasným cílem, aby bylo vše „černé na bílé“.

Pokud se teprve chystáte půjčku vybírat, dbejte na to, aby u vašeho věřitele vždy platilo heslo „náš zákazník, náš pán“ a nestali jste se obětí bezejmenného systému, kde jsou žadatelé za pouhé kusy. Individuální přístup a péče o klienta, které jsou vlastní nebankovním společnostem, za to určitě stojí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *