Prodej plesových šatů mne mile překvapil

V příštím roce mne čeká neopakovatelný zážitek v podobě maturitního plesu mé dcery, která se již nyní na tento významný den velmi zodpovědně připravuje. Velmi se těším a zároveň mne dohání obava z toho, co si vezmu na sebe. Respektive mne tato obava provázela minulými týdny, nyní mám již totiž své krásné plesové šaty doma. Prodej plesových šatů mne totiž zaujal u společnosti Topdress, která nabízí opravdu luxusní kousky, které se ke slovu dostanou právě v roce 2019. Jsme nesmírně vděčná, že mám tu čest takovouto krásnou róbu na ples mé dcery obléct. Dle jejích slov budu ozdobou večera. Netajím se tím, že mne v mých čtyřiceti letech tato lichotka velmi potěšila a zahřála u srdce.

 

Dlouhé plesové šaty byla má podmínka

Dcera mne velmi dlouhou dobu tlačila, do dle mého názoru velmi odvážných modelů, na které jsme se s přihlédnutím k mému věku příliš necítila. Chtěla jsem prostě jen klasické dlouhé plesové šaty, které budou zajímavé a okouzlující. Což se mi ve finále podařilo. Má dcera mi sice dlouhou dobu kladla na srdce, že se za své noha, potažmo postavu rozhodně stydět nemusím a že bych se měla trochu odvázat, ovšem nakonec mne přece jen nepřesvědčila. Avšak i přesto mám vskutku fenomenální plesové šaty, které mi bude nejedna maminka závidět.

 

Krátké šaty na ples pro mladší dceru

Když už jsem byla ve víru nakupování, dostala jsem nápad, že takto skvěle padnoucí šaty objednám i mé mladší dceři, která s námi jde rovněž na ples. A zde jsem se pustila do prohlídky kratších modelů, které nejsou vyzývavé avšak okouzlující. Mladší dcera si samozřejmě krátké šaty na ples velmi přála, což je logické, nechtěla by prý vypadat staromódně. Kratší šaty jsem jí tak s jejím svolením přece jen vybrala já. A šaty, které jsem jí pořídila panečku, jsou vskutku okouzlující, až mne mrzí, že jsem si podobné rovněž nepořídila. Nu což, není přece všem dnům konec, že?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *