Půjčka, která potěší i odmění

Až 100% všech úroků zpět. Finanční půjčka, která dokáže pomoci i potěšit, odměňuje za řádné splacení celého úvěru. Ty tam jsou doby, kdy byli věřitelé dominantními personami a neslyšeli na kompromisy. Časy se změnily a dnes si poskytovatel úvěru svého klienta natolik váží, že mu rád a ochotně poskytne zasloužený benefit.

Střednědobé úvěry fungují na principu důvěry, morálky a slušnosti. Žádná zbytečná byrokracie, žádný ručitel nebo zastavený majetek. Poskytovatel dělá další vstřícný krok, který má obchodní vztah vůči klientovi upevnit. Slogan: „Nemusíte být superhrdina, abyste získal super odměnu“, je všeříkající. Vybrat optimální úvěr se díky bonusu může stát i pro obyčejného člověka snadnější.

 

Odměna za včasné splacení

Akce spočívá v tom, že pokud se každému podaří splatit celý objem půjčky včas a bez potíží, poskytovatel mu zaplacené úroky odpustí a vrátí. Akce se vztahuje na všechny půjčky ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců.

Úrokové prázdniny sice skončily s avizovaným úderem prvního září, ale úvěrové benefity v obdobné formě směle pokračují dál, aby zatraktivnily i nadcházející podzimní čas, který jde ruku v ruce s nejrůznějšími starostmi a splíny. Právě v tomto období lidé sahají do svých kapes hlouběji a hlouběji, aby pořídili věci, které v čase dovolených odkládali. Není pochyb o tom, že každá koruna navíc se hodí a o té, která projde peněženkou dvakrát, to platí dvojnásob.

 

Dostupné všem

Půjčka je určena pro nové i stávající klienty a lze ji využít na cokoliv. Nikdo nebude zkoumat, jestli penězi vykryjete dluhy, pořídíte místo nefunkčních nové přístroje do domácnosti nebo si koupíte vlastní auto. Jedinými podmínkami pro její udělení je být zaměstnancem, živnostníkem nebo důchodcem s prokazatelným příjmem 10 tisíc měsíčně a nebýt v konkurzu, insolvenci a exekuci.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *