„Bez peněz, pro půjčku nelez“,  aneb proč je nutné mít stálý příjem?

Žádný učenec z nebe nespadl, a tak je normální, že nikdo neví vše. Věřitelé a poskytovatelé půjček se často setkávají s otázkou, proč je důležité mít stálý příjem, pokud žádáte o půjčku. Odpověď je jednoduchá. Aby měl dlužník z čeho svůj závazek splácet.

Půjčit si peníze je v dnešní době čím dál jednodušší. Dostát svým závazkům v řádných termínech se ale ne vždy daří, proto je třeba ve finanční džungli nastolit řádná pravidla a nalézt rovnováhu. Některé bankovní i nebankovní subjekty sahají k nutnosti záruky v podobě ručitele nebo zástavy majetku. Moderní společnosti od těchto praktik upouštějí a mají k tomu své důvody.

 

Místo hrozeb, odměny

Své klienty nechtějí buzerovat nebo stíhat restrikcemi. Naopak zvolili cestu benefitů a bonusů.  Nejenže nevyžadují žádné směnky, zástavní práva a jiná omezující a vynucující opatření, ale za včasné a bezproblémové splácení umí odměnit.

Až 100 % úroků lze získat zpět u společnosti TOMMY STACHI při splnění smluvního ujednání, které je splnitelné naprosto pro všechny. Stačí jen poctivě splácet a nehledat žádné výmluvy.

 

Odpovědnost vede k oboustranné spokojenosti

Jedinou podmínkou, kterou si věřitel vůči klientovi klade, je alespoň minimální solventnost. To znamená mít minimální měsíční příjem ve výši 10 tisíc korun. A patřit do sociální kategorie zaměstnanec, živnostník nebo důchodce. Stálý příjem při žádosti o půjčku je nutným požadavkem, který si věřitel musí ověřit (například pomocí výpisů z účtu) a nemůže si jej odpustit.

Důvody jsou naprosto pochopitelné. Solidní věřitel vždy a za každé situace podporuje finanční gramotnost a je jím zářným příkladem. Přestože ukazuje velkou míru pochopení a lidskou tvář všem, nemůže suplovat sociální dávky v hmotné nouzi. Základem dobrého vztahu je odpovědné chování, které není ani pro jednu stranu destruktivní.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *