Robustní a přirozené podlahy Boen DesignWood

Podlaha je důležitým prvkem každé místnosti. Věnujte jejímu výběru přiměřenou pozornost a vyberte si to, co se vám do interiéru nejen hodí, ale také to, co je kvalitní a dlouho vydrží a není příliš náročné na údržbu. Sáhněte po podlahách Boen DesignWood, které jsou z toho nejatraktivnějšího podlahového materiálu, ze dřeva.

 

Třívrstvá dřevěná podlaha, která se může pyšnit přirozeností

Teplá, krásná, ale také extrémně robustní, tím a mnohými dalšími vlastnostmi se může pyšnit podlaha Designwood. I přes každodenní používání si můžete být jisti, že má podlaha dlouhou životnost. Použít ji tedy můžete téměř v každém interiéru. Nezáleží na tom, zda bude umístěna do kanceláří, kuchyní či dětských pokojů, své místo si najde všude.

 

Prim hraje snadná a rychlá montáž

Instalaci podlahy zvládne skutečně i úplný začátečník. K tomu, abyste podlahu nainstalovali, nepotřebujete vůbec žádné nářadí. Navíc díky zřetelnému zacvaknutí jednoduše poznáte, že jsou desky řádně spojeny. Za pár okamžiků díky časové nenáročnosti můžete mít sestavenou celou podlahu.

Samotná montáž pak může být provedena několika způsoby. Můžete si vybrat pokládku plovoucím způsobem, lepením k podkladu nebo podlahu využít i k podlahovému topení.

 

Jednoduchá nabídka na výběr správného dekoru

Boen DesignWood dohromady nabízí celkem 7 možných dekorů. Takto nepříliš rozsáhlá nabídka není příliš obvyklá. Věřte ale, že za ni budete opravdu rádi, není totiž nic horšího, než široká nabídka odstínů, které vám jakožto laikům připadají téměř stejné.

Jednotlivé dekory se neliší pouze v barvách, ale rozdíl najdete také v jejich údržbě. tři z nabízených dekorů jsou na povrchu chráněny moderní technologií Live Pure, která je na povrchu lakována ultra matným lakem, který představuje ochranu před špínou i prachem a zjednodušuje tak péči o podlahu. Moderní technologie Live Pure podlahu sice chrání, přesto je ale stále zachován čistě přírodní vzhled.

Další možností je pak výběr dubových prken. Vybrat můžete variantu pro hedvábný vzhled, nebo takovou, která působí čistě přírodně, i přesto, že je podlaha díky laku matná. Další možností je pak varianta dubu, který je v interiéru dominantní, ale přesto si zachovává svou eleganci.

 

Jednoduchá údržba a zachování přírodního vzhledu

Pokud milujete přírodu, pak jsou pro vás podlahy Boen DesignWood tou správnou volbou. I přesto, že je většina z nich lakována, zachovávají si čistě přírodní vzhled. Lak přináší výhodu v péči o podlahu. Chrání ji před prachem a další špínou, starat se o ni tak není nijak extrémně náročné. I přesto se vaše podlaha díky své životnosti stane dlouhodobým parťákem vaší domácnosti.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.supellex.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *