Romantické soukromí uprostřed Krkonoš

Rádi byste měli při své dovolené všude blízko, ale přitom si nadevše ceníte intimní atmosféry a místa, kde by vás opravdu ale opravdu nikdo nerušil? Pronajměte si jednu z pěti romantických chalup v blízkosti Černého Dolu a zažijte přesně takovou dovolenou, jakou si budete přát!

Chalupa Ledárna vypadá přesně tak, jak si asi krkonošskou roubenku představujete. Bílo-hnědé pruhování, masivní krovy, velký trojúhelníkový štít, podkrovní okna, kamenné zápraží… A uvnitř to vypadá úplně stejně. Chtěli byste si pospat za pecí jako pohádkový Honza, vyspat se v pohodlné posteli z masivního dřeva s výhledem do dřevěného trámoví nebo si jednoduše posedět na staré náspi a dívat se do krajiny? Chalupa Brusírna pro vás přesně tohle má a ještě mnohem víc. Inspirovala se historickou architekturou podkrkonoší, a přitom ji obohatila o množství cenných moderních akcentů.

 

Romantika ze staré a neuspěchané doby našich babiček

O vaše soukromí během celé dovolené se postará velká zahrada před chatou s velkým jezírkem a dětským hřištěm. Dále se můžete těšit také na:

 • venkovní vířivku
 • restaurovaný krkonošský nábytek
 • kamenné stěny
 • modřínový šindel na střeše
 • kachlová kamna s velkým prosklením krbové vložky
 • podlahové topení v celé roubence
 • vysokorychlostní wi-fi v celém objektu
 • plně vybavenou kuchyň
 • garáž

Ubytovat se můžete ve dvou pětilůžkových apartmánech a dvou dvoulůžkových apartmánech. Svou dovolenou si tak můžete užít i ve společnosti své rodiny nebo party přátel a všechny své zážitky okamžitě sdílet třeba na sociálních sítích.

 

Vybírejte z rozsáhlé nabídky ubytování v Krkonoších

Náš tip: oceňte půvaby i zbylých roubených chalup z dílny Martina Roubala. Kompletní nabídkou se můžete pokochat na www.chalupyroubal.cz a zrovna si zde také zarezervovat svůj příští po všech stránkách jedinečný pobyt v Krkonoších. Ale pospěšte si, termíny se plní opravdu rychle!

 

Martin Roubal poznal krásu roubenek a rozohodl se o ni podělit
Jeden komentář u “Romantické soukromí uprostřed Krkonoš

 1. petra napsal:

  Do Krkonoš jezdíme s přáteli velmi často. Máme tam už několik let po sobě pronajatou roubenku v trošku luxusnějším stylu. V každém pokoji se nachází designové krby, které udělají opravdu velkou parádu. Pravdou je, že za noc se tam chce něco okolo 35 tisíc korun, ale opravdu to za to stojí. To nikde jinde nezažijete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *