Roubenka s „duší“ splní veškerá očekávání

Chcete se před partnerem „blejsknout“ , překvapit ho a prožít nádherné chvíle ve dvou? Nebo  vezmete na romantický pobyt rovnou celou rodinu? Sebenáročnější představu o luxusních dnech plných relaxu a odpočinku splní moderní dřevěnice.

 

Vydejte se do Krkonoš

Dům v Krkonoších, nedaleko skiareálu Černý Důl, je postaven v inovativním stylu roubenek, inspirován starobylou architekturou s uplatněním moderních prvků, jako jsou větší prosklená okna a  kombinace surovin žuly, skla a železa.

 

Moderní minimalismus

Od ostatních roubenek portfolia Chalupy Roubal se dřevěnice Brusírna značně liší. Jedná se o originální jedinečnou  roubenku, která je postavená z jehličnatého stromu – borovice douglasky, a to pouze ze středu kmenů. Design se vyznačuje jednoduchými tvary a čistým až minimalistickým provedením.

 

Wellness zážitky

Doslova jako v ráji se budete cítit v objektu Brusírna s kachlovými kamny, vinným sklípkem a saunou, v níž je možné zažít ty nejpříjemnější wellness rituály. Po dávce teplotní procedury se lze pořádně zchladit v originálním venkovním koupacím sudu a pak celý „finský“ ceremoniál  opakovat do omrzení.

 

Roubenka na klíč?

Příjemný pocit z relaxace ještě umocní blízký horský potok, který po celý den krásně šumí a dotvoří tak dokonalou přírodní scenerii. Zážitek, který se vryje do paměti, je možné zažívat znovu a znovu, pokud se i vy stanete majitelem obdobné nemovitosti. Chalupy Roubal nejsou jen pronajímatelem, ale rovněž výrobcem kvalitních roubenek, které mají svou duši.

 

On-line booking

Chalupa Brusírna nabízí luxusní pobyt v jakémkoliv ročním období. Zarezervovat konkrétní datum jde i on-line formou. V okolí lze navštívit nespočet přírodních pozoruhodností a podnikat rozmanité výlety. V zimě jsou pak v hledáčku obyvatel jednoznačně lyže. Kdo miluje hory, nemůže se s adresou svého relax cíle zmýlit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *