Přírodní oleje jsou zdraví prospěšné

Lidská kůže je nenahraditelná. Nemá pouze kosmetickou a ochrannou funkci, ale je jakýmisi druhými plícemi. Málokdo si uvědomuje, že právě díky pokožce jeho tělo dýchá a přijímá živiny. Aby člověk celkově prospíval, musí mít v pořádku nejen vnitřní orgány, ale i pokožku.

 

Olejová prevence

Proč jsou tak žádané pečující přírodní oleje? Odpověď je jednoduchá. Přírodní oleje Allskin zabezpečí zvláčňující program, díky němuž pokožka neztrácí elasticitu a pružnost, nepraská, nevysouší se, eliminuje známky stárnutí. Zdravá pokožka se svému majiteli odmění i z hlediska kosmetického. Olej Allskin zjemní, prozáří a dodá ztracený lesk. Přírodní tělové oleje mají nejen omlazující, ale i protizánětlivý a regenerační účinek.

 

Zázračný elixír

Na obdobném principu byly vyvinuty také tělové oleje Renovality. Přírodní oleje jsou lisovány za studena, čímž si směs zanechává veškeré blahodárné účinky. Jen pár kapek suspenze nanesené na pleť jí dodá potřebou hydrataci a nezanechá po sobě nepříjemný mastný film. Olej přímo vybízí k ošetření nejrůznějších kožních potíží, jako jsou exémy, akné nebo dokonce spáleniny. Zvláčnění a regenerační obnova buněk je tak citelná, že první účinky jsou viditelné hned do druhého dne.

 

Aplikace po koupeli

Nejvhodnější čas pro aplikaci jsou večery, kdy je pleť řádně očištěná a připravená k odpočinku. Produkt je zabalen do fialového skla, který chrání před negativním působením světla, čímž je chráněn před molekulárním rozpadem přírodních ingrediencí. Stejně tak je vhodné skladování v suchém a temném místě, při konstantní pokojové teplotě.

 

Zůstaňte mladá

Zdraví a ženská krása je s aktuálním stavem pokožky neodmyslitelně spjata. Těžko budete vypadat svěže a mladě, pokud kůži neprojevíte potřebnou péči a nebudete ji udržovat ve stavu elasticity a hydratace. Pamatujte i na to, že prostřednictvím kůže přijímáte kyslík a vitamíny (například vitamín D), bez kterých se tělesná struktura neobejde. Kůže je lidským pokladem, který je třeba chránit.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *