Smyslná masáž zlepší váš den

Kolem erotických masáží stále přetrvává řada různých mýtů a obav, většinou jsou ale liché. Jak probíhá a proč si dopřát erotickou masáž?

 

Relax i vzrušení

Bolavé svaly nebo zablokovaná záda nejčastěji řešíme klasickou masáží, ale s přemírou stresu a minimem energie na plnění i těch nejjednodušších denních povinností už nám nepomůže. Erotická masáž naopak umí, lidově řečeno, dobít baterky a dopřát nám nevšední zážitek plný vzrušení, smyslnosti i odpočinku. Na rozdíl od běžné masáže, při které se masérka dotýká klienta pouze rukama a prsty, se při erotické masáži používá celé své tělo a na tom vašem nevynechá žádné místo. Nevyhýbá se tak ani intimním partiím, proto je většinou celá masáž zakončena vaším vyvrcholením. Masérky se můžete dotýkat i ji při masáži pozorovat, nebo naopak zavřít oči a vychutnávat si každý dotek. Důležité je si masáž užít od začátku do konce, načerpat nové síly a odpočinout si. K tomu pomáhá nejen sexy masérka, ale také příjemná a uklidňující atmosféra i tlumené osvětlení, aby váš prožitek nic nerušilo.

 

Různé typy

Pro odbourání obav i studu je na začátku vhodná sprcha, společná nebo si ji můžete užít o samotě. Samozřejmě je možné si s masérkou i popovídat, vyptat se na vše co vás zajímá a případně se i domluvit, pokud vám třeba dotyky v určité oblasti nedělají dobře. Erotických masáží je více typů, záleží jen na vás, kterou si vyberete a kterou budete chtít zkusit. Oblíbená je tradiční japonská nuru masáž, při které se používá vysoce kluzký gel z mořských řas a masérka tak může po vašem těle klouzat svým tělem. Velmi intenzivní a zároveň uvolňující je tantra masáž, při které se zbavíte vnitřního napětí a budete lépe vnímat své tělo nebo si můžete dopřát masáž penisu. Ať už si zvolíte jakýkoli typ masáže nebo si necháte od masérky poradit, vždy si dokonale užijete každý dotek a péči o vaše tělo.

Při erotické masáži se uvolníte zbavíte stresu, zlepšíte si náladu a odcházet budete s nezapomenutelným zážitkem a úsměvem na rtech, I proto jsou erotické masáže stále populárnější.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *