Software podle vašich představ – to je firma Memos

Hledáte software, který bude přesně plnit vaše požadované úkony a požadavky? Pak si nechte vytvořit software na míru od společnosti Memos Software, s. r. o. Díky této firmě se software přizpůsobí vašim potřebám. Software na míru ulehčí práci vašim zaměstnancům, bude efektivní a nebude dělat zbytečné chyby, čímž dobře poslouží svému účelu. Získáte tak nejen konkurenční výhodu, ale navíc vaši zaměstnanci budou mít více času na odborné úkoly.

 

Využívané technologie

Firma Memos si je vědoma, že neexistuje univerzální technologie, která by s přehledem vyhovovala všem požadavkům a kritériím, proto vybírá pro každý projekt konkrétní a individuální technické řešení. Tato firma disponuje týmem zkušených expertů, kteří si hravě poradí s C# / PHP / JavaScript / Vue.js / Microsoft .NET / Microsoft Access apod.

 

Ušetření peněz a času

Společnost Memos se navíc věnuje vývoji softwaru na zakázku již přes 15 let, tudíž disponuje také rozsáhlými zkušenostmi. Proto je schopná zajistit pro vás software pro automatizaci procesů a software pro řízení firmy, ale také webové aplikace i vývoj aplikací. Vše přímo na zakázku dle vašich představ a přání. Navíc se kompletně postarají o vaše data a systémovou podporu, díky čemuž ušetříte nejen čas ale i peníze.

 

Významné produkty společnosti

Mezi významný produkt této společnosti patří například eWay, což je univerzální CRM systém pro malé a střední podniky integrovaný do Microsoft Outlook a je ideálním nástrojem pro efektivní vedení podniku. Dalším je potom inovativní produkt Redque, který je určený pro automatické zpracování dokumentů. Mezi významné klienty této společnosti pak patří například Peugeot, Invenias či L´oréal.

Pokud se rozhodnete pro software na zakázku, pak společnost Memos je správnou volbou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *