Dobré pivo dokážete vyrobit i vy. Pořiďte si Braumeistera a pusťte se do toho!

Milujete pivo, ale zároveň příliš neholdujete produkci velkých pivovarů? Pokud ve svém blízkém okolí nemáte minipivovar, ve kterém byste si mohli dopřávat nápoj lahodící vašim chuťovým pohárkům, jednoduše si ho uvařte doma. Zapomeňte na tvrzení, že domácí výroba piva není snadná – s moderní varnou Braumeister to zvládne každý.

Domácí varnu si samozřejmě můžete sestavit i svépomocí. Vždyť stačí trochu zaimprovizovat a pravděpodobně se vám ji podaří poskládat z toho, co najdete ve sklepě či v garáži… Ale opravdu se vám chce experimentovat, nebo vám jde o prvotřídní výsledek, se kterým se rádi pochlubíte v okruhu svých přátel? Pokud je vašim cílem pivo špičkové chuti, pořiďte si kompaktní varnu Speidel Braumeister.

Podle odborníků jde o nejlepší minipivovar svého druhu a není důvod jim nevěřit. Žádná z kopií (a že jich je požehnaně) nesahá německé technologií ani po kotníky. Braumeister se vyznačuje intuitivním ovládáním a umožňuje vaření všech druhů piv, která se vyrábí infúzní metodou.

 

Automat se postará o všechny důležité procesy

Výroba domácího piva není složitá. Musíte si však dobře pohlídat teplotu a čas jednotlivých procesů. A právě to je důvod, proč si minipivovar Braumeister okamžitě zamilujete. Varna disponuje plně automatickým řídicím systémem a na základě zvolené receptury bedlivě hlídá teploty i časy. Po dobu vaření se můžete věnovat jiným činnostem, domácí pivovar vám dá vědět, až bude nutný zákrok obsluhy.

 

Pivo vyrobené Braumesiterem lépe voní

Kvalita piva nesouvisí jen s chutí, ale také s vůní. Speidel Braumeister je jedinou varnou, která čerpá mladinu ode dna nahoru. Díky tomu dochází k uvolnění sladové kaše ve chvíli, kdy se zastaví čerpadlo a ze sladu se mohou efektivně vyluhovat účinné látky. A právě proto mají piva uvařená Braumeisteru intenzivnější sladovou vůni.

Chcete se o minipivovaru dozvědět více? Všechny důležité informace o tom, jak vyrobit pivo v domácích podmínkách, najdete na pivovary-braumeister.cz.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *