Společnost TOMMY STACHI s.r.o. slaví 15 let!

V květnu oslavila společnost TOMMY STACHI s.r.o. již 15 let od svého vzniku! Za tuto dobu si vybudovala silné postavení na finančním trhu jako ryze česká společnost bez vlivu zahraničních investorů.

Od roku 2004, kdy byla společnost založena, došlo k řadě významných událostí. Nejprve vznikla kamenná pobočka v Praze, ale protože poptávka po jejich produktech byla vysoká, přišli s internetovou půjčkou, aby mohli obsloužit klienty napříč celou Českou republikou. A díky své transparentnosti při poskytování úvěrů získali v loňském roce licenci od ČNB.

Jako moderní a dynamická firma vyslyšela potřeby svým klientům, a ti si díky nově spuštěnému Klientskému centru sjednají úvěr zcela online z pohodlí domova. Díky elektronickým podpisům smluv tak ušetří svůj čas a proces poskytování úvěrů se zrychlil na maximum – není již potřeba smlouvu k podpisu zasílat nebo se dostavit osobně.

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. uspokojila již více než 50 000 klientů a díky střednědobým spotřebitelským úvěrům se řadí na špičku mezi nebankovními poskytovateli. A proč jsou tak úspěšní? „Umíme našim klientům naslouchat a klademe důraz na jejich spokojenost, rychlost vyřízení, kredibilitu a především si zakládáme na individuálním přístupu. Také se neustále snažíme nabízet nové a výhodnější akce, které v sobě skrývají atraktivní odměny,“ říká jednatel společnosti TOMMY STACHI s.r.o. pan Martin Stehno. Především kvůli takovému přístupu jsou jejich úvěry bezpečné a transparentní řešení.

Mezi hlavní produkty patří VIP půjčka a Snadná půjčka. Jsou vhodným řešením pro všechny, kteří potřebují rychle vyřešit svou finanční situaci, ale i pro ty, kteří si jen touží splnit své sny. A díky pravidelným akcím, při kterých vrací jako jediní až 100 % úroků zpět, jsou klienty vnímány velmi pozitivně.

A na co můžeme těšit v příštích letech? Dlouhodobým cílem společnosti TOMMY STACHI s.r.o. je samozřejmě zůstat mezi nejlepšími a díky svým produktům rozšiřovat portfolio spokojených klientů. Proto chystají další zajímavé produkty, se kterými bude řešení finanční situace ještě snadnější.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *