Stěhujete, stavíte, máte sportovní tým? Pořiďte si užitkový vůz

Potřebujete odstěhovat nábytek, dovézt objemný materiál? Máte velkou rodinu, vyrážíte víkend co víkend se svým sportovním týmem na závody, nebo chcete během dovolené objet Evropu a nehledat hotel? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli kladně, nejspíš už jste někdy řešili, kde sehnat dodávku, furgon, van, minibus, pickup či přívěs. Užitkový vůz si můžete pronajmout, nebo si pořídit vlastní. Širokou nabídku užitkových vozů nabízí pražská firma Vanscentre. Vyberete si zde vozy všech možných značek, nové i prověřené ojeté.

 

Na dovolenou obytným vozem

Asi každý občas řešil, jak přepravit z místa na místo větší partu lidí. Třeba sportovci, kteří každý víkend míří na závody, ale přitom nepotřebují velký autobus, protože se pohodlně naskládají do minibusu či furgonu. Velké auto využije i větší rodina či parta přátel, která vyráží na víkend. Poslední dobou je v kurzu individuální cestování. Naplánujete si dovolenou tak, abyste stihli navštívit co nejvíce míst, každý den chcete být jinde, nebo se pár dnů zdržet poblíž opuštěné zátoky, kterou jste objevili. Když si pořídíte obytný vůz, nemusíte řešit hotel ani čas. Bude jen na vás, jak dlouho strávíte na místě, které se vám zalíbilo.

 

Podnikejte jako rozvozce zásilek či jídla

Chcete se na pracovním trhu uplatnit jako rozvozce zásilek či jídla? Nejspíš budete potřebovat dodávku či pickup. Užitkový vůz se dá využít například i jako pojízdná prodejna potravin ve vesnicích, kde stále ještě nejsou supermarkety ani večerky. Každý někdy něco stěhoval, nebo potřeboval dovézt materiál na rozestavěnou chatu či zahradu. I tady se uplatní užitkový vůz, popřípadě přívěs. Některé hobby markety přívěsy půjčují, ale proč si nepořídit vlastní a třeba si přivydělat jeho pronájmem.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *