Chcete zuby jako z reklamy? Bělte!

Příroda k nám, co se týče bílých zubů, nebyla většinou moc hodná. I když ze stránek časopisů a z televizní obrazovky se nás snaží známé osobnosti přesvědčit o opaku, je potřeba si k bílým zubům tak trochu pomoci.

Zdravé, bílé zuby a zářivý úsměv jsou známkou úspěchu. Zuby jsou většinou tím prvním, čeho si na člověku všimneme a pokud je někdo má zažloutlé, nepěkné a nebo mu i nějaké chybí, automaticky ho vnímáme jako neúspěšného. Někdo má bílé zuby od narození a k oslnivému úsměvu mu tak stačí jen kvalitní péče, často ale potřebujeme svou sklovinu poněkud zesvětlit. Za ne úplně bílými zuby ale stojí také naše životospráva, především konzumace potravin bohatých na barviva. Káva, colové nápoje, červené víno i třeba červená řepa nebo tmavý čaj mohou za zabarvení našich zubů, i to má ale své řešení. Oblíbené bělící pásky na zuby pomáhají zuby vybělit a zbavit se jejich zabarvení. Nemusíte kvůli bělení ani chodit za svým zubním lékařem nebo dentálním hygienikem, aplikace probíhá v pohodlí domova.

Pásky jsou doporučované Americkou zubní asociací jako bezpečný a uznávaný bělící prostředek na zuby. Ověřený efekt zesvětlení zubů až o několik tónů ukáže první výsledky už po pěti dnech. Použití pásků je jednoduché a zabere půl hodiny až hodinu denně po dobu jednoho až šesti týdnů. Před nalepením pásků si zuby opláchněte vodou a poté pečlivě osušte kapesníkem nebo ubrouskem. Kratší pásek odlepte z podkladové fólie a nalepte jej na spodní zuby tak, aby se nedotýkal dásní. Pro dokonalé přilnutí přitlačte a použijte i nehty pro vtlačení pásku do mezizubních prostor pro dokonalý výsledek. S delším páskem určeným pro horní zuby udělejte to samé a nechte působit potřebnou dobu. Poté jednoduše pásky odlepte a zuby opět opláchněte čistou vodou. Bělení je vhodné pro zdravé zuby, pokud máte zuby citlivé, zvolte pásky se středním stupněm bělení určené právě pro citlivé zuby a šetrné ke sklovině.

Pro udržení efektu po bělení doporučujeme používat bělící pasty, které prodlouží účinek a udrží vaše zuby bílé. Můžete si tak užívat svého nového, zářivého úsměvu mnohem déle.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *