Stůl, který odolá „větru, dešti“

Máte zálusk na nový stůl? Potřebujete, aby něco vydržel, udělal parádu a hlavně obstál při zkoušce funkčnosti? Máme pro vás tip. Vsaďte na stůl z masivu. Nejenže zmodernizujete váš příbytek, ale zároveň získáte záruku, že jste peníze vynaložili za praktický a stabilní kus, který odolá „větru, dešti“ a obstojí ve zkouškách proti poškození.

Nový jídelní stůl z masivu musí sloužit nejen ke stravování a k prožití chvílí pohody, ale člověk na něm může doslova „dříví štípat“. Objekt stolování musí uspět i v zátěžových testech. Stůl se může stát „středobodem vesmíru“, plochou, kde se píše rodinná historie nebo se zažívají velké emoce, nevyjímaje erotických zkušeností. Na stole se dá praktikovat opravdu cokoliv. Stačí jen zapojit špetku fantazie a respektovat nosnost.

 

Masiv vás nezklame

Vyberte si industriální nebo designové jídelní stoly z masivu a získejte doplněk na celý život. Pokud chcete mít doma praktický a moderní stůl, u masivu se nikdy nezklamete. Masiv se hodí jak do bytu, tak třeba na chalupu, nebo pod pergolu na zahradě. Dřevo je přírodní materiál a vytvoří  útulnou atmosféru. Bude vypadat naprosto přirozeně a budete se tak cítit příjemně v dokonalé harmonii s okolní přírodou. Masiv je odolný a jeho údržba je snadná. Když budete svůj masivní jídelní stůl v pravidelně a dobře ošetřovat, vydrží vám celý život. Stoly z masivu jsou robustní a nadčasové.

 

Údržba a péče

Jejich údržba je při sebevětším působení okolních vlivů velice snadná. Na trhu se dnes dají sehnat velmi kvalitní přípravky pro ošetření dřevěných povrchů, sou to zejména oleje a k tomu určené vosky. Povrch nejdříve zbavíme prachu a nečistot a poté naneseme přípravek. Jídelní stoly z masivu pak budou vypadat pořád jako nové.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *