Tipy na originální dárky nejen pro páry

Blíží se vaše výročí, narozeniny partnera, Vánoce nebo třeba Valentýn? Ve všech těchto případech není od věci párový dárek i přes to, že bude svým způsobem i pro vás samotného. Jde však o sdílený zážitek či radost, o kterou se budete dělit společně, což je mnohdy více než chvilková euforie z materialistického požitku.

 

Fotorámeček, textil a víno

Může to znít jako klišé, ale věřte, že pohled na společný, zamilovaný rámeček vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Obzvlášť pokud spolu ještě nebydlíte, tak vám pomůže od osamělých chvil. Dále můžete vybírat z celé škály textilie počínaje párovými tričky, mikinami, čepicemi a konče ponožkami, kterých není obecně nikdy dost. Přidejte k tomu nějaký vtipný a trefný potisk a originální dárek je na světě.

 

Pobytový prožitek

Je libo dovolená u moře, nebo romantický eurovíkend? To už necháme na vás. S pobytovým zážitkem jakožto dárkem pro pár rozhodně nešlápnete vedle. Budete mít totiž na sebe tolik času, kolik jen budete chtít. Památky, pláže, jídlo a slunečné počasí s vaší milovanou polovičkou, co víc si jen přát.

 

Skleněné výrobky

V poslední době je hojně rozšířenou formou obdarování svého partnera skrze skleněné výrobky, mezi nejoblíbenější patří takzvaná skleněná deska s vybranou fotkou. Jednoduše si vyberete kýženou fotku, o které se domníváte, že se bude líbit taktéž vašemu protějšku. Poté si navolíte šablonu a design desky dle libosti, v poslední řadě už zbude jenom doladit text s věnováním a písma motivu.

Dávání a přijímání dárků je stejně stará tradice jako lidstvo samo, a proto ji nemá ani cenu zkoušet měnit. Můžete se však elegantně přizpůsobit a vybírat vkusné a zajímavé dárky, které potěší oba a zanechají krásné vzpomínky nebo vám budou alespoň připomínat to, co je v životě opravdu důležité.


TAG


Jeden komentář u “Tipy na originální dárky nejen pro páry

  1. Eliška napsal:

    Vínečko je taková klasika, která se podle mě neodmítá, ani kdybyste byli abstinentem nebo snad abstinentkou. Ale co opravdu člověku může udělat radost, je dle mého soukromého a skromného názoru či pohledu výroba placek podle vašeho uvážení. Prostě něco, co je dělané přímo pro jednu nezaměnitelnou osobu. To ocení naprosto každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *