Účetnictví Praha se vám postará i o daně, mzdy a personalistiku

Také si přejete mít od jedné firmy zpracovaný kompletní servis v oblasti účetnictví, mezd, daní a personalistiky? Účetnictví Praha již více než 20 let nabízí profesionální služby velkým i malým firmám.

 

Vedení účetnictví

V oblasti zpracování a vedení účetnictví je dobré mít spolehlivého partnera, který vás nezklame. Firma s více než 20letou praxí v oboru se běžně stará o veškeré úkony spojeny s vedením účetnictví – zasílá pravidelné reporty o jeho stavu, vede evidenci majetku a skladového hospodářství, realizuje vyúčtování cestovních náhrad a služebních cest, připravuje podklady pro získání úvěrů a dotací a mnohé další služby. Účetnictví Praha zajišťuje svým klientům také pružné reakce na neustále se měnící zákony.

 

Služby v oblasti daní

I v oblasti daní a daňové evidence se můžete spolehnout na služby účetnictví Praha. Zpracuje za vás daňová přiznání fyzických nebo právnických osob, bude vás zastupovat při kontrolách finančního úřadu i místních šetřeních, postará se vám o silniční daň a o daň z nemovitých věcí. Na firmu, která již více než dvě dekády působí na poli účetnictví, daní a mezd, se můžete kdykoliv obrátit i v případě potřeby daňového poradenství.

 

Zpracování mezd

Mezi služby profesionální firmy zabývající se účetnictvím by měla být také možnost mzdových služeb a souvisejícího personálního poradenství. Zajistíte si tak vždy aktuální služby, nehledě na změny v zákonech. Kromě zpracování mezd, výkazů, přihlášek a odhlášek zaměstnanců na sociální správě i zdravotních pojišťovnách a dalších mzdových službách včetně přípravy platebních příkazů, se můžete spolehnout i na odborný dohled nad mzdovou agendou a související službu personálního poradenství.

Také se těšíte, až své starosti přenecháte profesionálům?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *