Účinný deodorant je základ pro letní pohodu

Trochu nesmělý a dešťový začátek léta nahradí sluníčko a vysoké teploty a všem nám kromě úsměvu na rtech v očekávání dovolené přidělají i starosti s nadměrným pocením a nehezkými koláči na tričkách. Účinný antiperspirant je v létě k nezaplacení.

Mít možnost se jen tak s někým obejmout, podat mu ruku nebo neřešit každou chvíli kapky potu na čele je pro mnoho lidí sen. Někteří mají podobné pocity jen v létě v horkých dnech, jiní na nadměrné pocení podpaží nebo dlaní trpí celoročně bez ohledu na teplotu nebo místo, na kterém se nacházejí. Reklamy sice slibují výdrž antiperspirantů po mnoho hodin, ale po vyzkoušení se často ukážou jako neúčinné nebo je nutné je aplikovat několikrát denně. Na dlaně, tváře nebo nohy je často ani použít nelze a tak problém nadměrného pocení přetrvává. Osobní hygiena je samozřejmě naprostou nutností, ale každý, kdo na pocení trpí ví, že je to jen část úspěchu ve věčném boji s pocením. Druhou důležitou součástí jsou kvalitní přípravky proti pocení.

Ten nás i okolí obtěžuje nejen mokrými skvrnami na oblečení, které nejsou vůbec estetické, ale také nepříjemným zápachem. Za ten jsou sice odpovědné bakterie, které žijí na naší kůži a ne přímo pot, ale to na celé věci nic nemění. V boji s nadměrným pocením je osvědčeným pomocníkem antiperspirant Driclor, který doporučují kožní lékaři na celém světě. Je bez parfemace, takže ho mohou používat muži i ženy a bez obav ho doplnit o svůj oblíbený parfém nebo toaletní vodu. Nanáší se před spaním na suchou kůži a to jen 2 – 3x týdně a účinkuje několik dní. Driclor je možné používat na všechny části těla, nejen podpaží, a je tak skvělým řešením pro nadměrné poceni dlaní, nohou i čela.

Kvalitní a účinný antiperspirant pomůže si léto užít naplno bez obav z nevzhledných skvrn na oblečení nebo obtěžujícího zápachu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *