Umíte vybrat správné vybavení na hokej? Nejde jen o brusle!

Pokud se do hokeje zamilovalo vaše dítě, nebo se jej do tohoto sportu snažíte „uvrtat“ vy, čeká vás výběr vhodné hokejové výstroje. Jak ji správě vybrat?

 

Dobré brusle – dobrý základ

Nic neposkytne budoucímu či malému hokejistovi tak dobrý start  jako dobré brusle. Uslyšíte to od všech hokejových trenérů – základ hokeje je perfektní zvládnutí bruslení. A to bez dobrých bruslí nejde. Brusle pro všechny věkové kategorie i hráčské úrovně vyrábí Bauer. Poskytují vždy vhodnou oporu pro nohu, mají komfortní vnitřní vložky se schopností rychle vysychat, výstelka neklouže a nabízí precizní zpracování a dlouhou životnost. Zavazování je výhradně na tkaničky, protože pouze díky nim lze nohy perfektně zpevnit v bruslích. Konstrukce chrání kotníky před zásahem pukem či hokejky. Anatomicky tvarovaný jazyk usnadňuje obouvání. Kvalitní jsou rovněž nože bruslí.

 

Hokejky prověřeny těmi nejlepšími

Přesně takové nabízí Bauer. Jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, přímo s úpravou pro pravou a levou ruku. Zahnutí a délka spodní části hokejky je přizpůsobena velikosti, zkušenosti a stylu toho kterého hráče. Jaká hokejka je nejlepší? S výběrem správné hokejky vám ochotně poradí v e-shopu Bauer, o radu můžete požádat i trenéra.

 

Bauer obléká hokejisty od hlavy až k patě

Firma Bauer dodává kompletní hokejové vybavení. Jakmile se přejde od pouhého bruslení k trénovaní s hokejkou a s pukem, je nezbytné další vybavení. Především je nutná helma. Rychle se ale přidává i nutnost používat chrániče. Nutné jsou chrániče holení, loktů, ramen, suspenzor nebo hokejové kalhoty s integrovaným suspenzorem. Potřebovat budete rukavice i hokejový dres. Není toho málo a kvalitní hokejová výstroj není levná. Avšak jenom ona poskytne vašemu dítěti náskok před ostatními. Vždy musí perfektně sedět, nesmí omezovat v pohybu, tlačit, ani negativně ovlivňovat jízdu na bruslích či samotnou hru.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *