Vaše auto je vám pomocníkem

Máte starosti se splácením půjčky nebo naopak peníze jednoduše potřebujete? Je to lehké. Využijte možnosti půjčky ručení autem. Není to zas až tak složité, jak se může zdát a vy můžete vyřešit své starosti.

 

Pro koho to je?

Kdo vlastně těchto služeb může využít a pro koho tato půjčka je? Je to pro každého, kdo má auto! Jste-li vlastníkem auta, je to poměrně snadné. Pokud nejste, stačí mít plnou moc od třetí osoby a můžete také dát auto autozastavárny. Autozastavárna Praha vám nabízí tři varianty. Je to na vás, jakou z nich si vyberete. V programu standard se o vaše auto po celou dobu trvání smlouvy bude starat 24 hodin denně pracovník, který je k tomu proškolený. Program komfort vám nabízí možnost si auto ponechat, a i přesto můžete čerpat půjčku se zástavou auta. Nezní to skvěle? A poslední možnost Premium za vámi ještě navíc dojede, kam potřebujete. Zastavárna aut Brno vám představuje stejné podmínky jako v pobočkách Praha. Je jen na vás, které město je pro vás blíže.

 

Musím být vlastníkem pouze auta?

Nemusí se jednat vždy o auto. Stačí, když jste majitelem čtyřkolky či motocyklu. Důležitý je ale stav vašeho vozidla. To jak se o auto, motocykl nebo čtyřkolku staráte a starali jste se v minulosti, se vám nyní vrátí zpět. Stav vašeho vozidla vám určí výši půjčky ručené autem.

Zastavit se také kromě toho dají i auta osobní, dodávky, ale i auta užitková. Můžete být, ale nemusíte, jednatelem firmy a dát své auto do autozastaváren, a to zastavárny aut Praha nebo Brno.

 

Jaké budou podmínky?

Smlouva se uzavírá na 28 dní, čtyři týdny, po které budete čerpat půjčku. Pokud vám tento termín nebude stačit na splacení, snadno si můžete poplatkem půjčku prodloužit a pokračovat se splácením. Výhodou je, že ani tak o své auto nepřicházíte, můžete ho i nadále využívat a jezdit, kam potřebujete. Dát auto do zástavy Praha nebo auto do zástavy Brno se zdá být jako dobré řešení.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *