Víte, kde sehnat kvalitní medovicový med i propolisovou tinkturu?

Je všeobecně známé, že je med lékem, který s oblibou užívají děti i dospělí v každém věku. Na jeho výrobu se včely neskutečně „nadřou“, jedna včela za svůj život trvající 5 – 6 týdnů vyprodukuje asi čajovou lžičku medu. 1 kg medu pak pro včely znamená asi 280 000 nalétaných kilometrů. I proto je tak ceněný.

Ochutnejte medovicový med

Na našem trhu je k dostání i slovenský medovicový med vysoké kvality. Je nutričně velmi hodnotný, také je bohatý na minerály a vitamíny, jež jsou důležité pro imunitní systém i celkové naše zdraví. Pravidelná konzumace medovicového medu pomáhá při léčbě mnoha onemocnění a podporuje celkovou tělesnou kondici.

Na webových stánkách slovenskemedy.cz najdete medovicový mini med 50 g, což je balení ideální coby dárek pro hosty, obchodní partnery, zaměstnance, také třeba do hotelů a restaurací, wellness center, na svatbu, narozeninovou oslavu a další. Díky malé skleničce, ve které se nachází, jej lze snadno přenášet a dopřát si jeho účinky kdekoli, kdykoli, i na dovolené nebo v práci. Honeydew Mini Honey vás potěší a mile překvapí svou výjimečnou chutí i vůní.

Vzácná propolisová tinktura

Slovenskemedy.cz nabízí i další produkty. Jedním z nich je populární a vzácná propolisová tinktura, která je přírodním produktem, který se získává z propolisu, pryskyřičného produktu včel. I ta má mnoho prospěšných vlastností a užívá se jako přírodní lék pro různé zdravotní potíže. Můžete ji vyzkoušet aktuálně za cenu od 112 Kč v 20 ml balení.

Další včelí produkty

Kromě medovicového medu a propolisové tinktury je v nabídce i syrový propolis, med, Manuka med, včelí pyl, mateří kašička, včelí jed, medová kosmetika, výrobky z vosku i medové cukroví. Můžete někomu udělat radost dárkovým poukazem, který zde nechybí, a ten si může vybrat produkt dle svého gusta.

Více na slovenskemedy.cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *