Víte, v čem se ženám nejvíce líbíte, pánové?

Každý muž, ať už je hubený, silnější, nižší nebo vyšší, může být přitažlivý. Stačí, aby věděl, jakým oblečením podtrhnout to, co je na něm hezké. Velmi důležitý je i vzhled vlasů a vousů, ty musí být také upraveny. Obléknout se každý den jinak je příjemné, zajímavé a vždy si budete jisti, že nebudete působit dojmem, že chodíte stále ve stejném oděvu. Co si však oblékat, abyste se líbili?

 

Tílka a tričky

Velmi oblíbená pány, ale také ženami na mužích, jsou pánská trička. Zvláště tehdy, když má muž vypracované tělo, je tričko tím, co svaly skvěle „odprezentuje“. Jestliže nejste majitelem svalnatého těla, nezoufejte. Využijte jinou svou přednost. Máte chlupatou hruď? Spoustě žen se mužná hruď líbí. Zvolte véčkový výstřih a ukažte, že vám hruď bujně zarůstá. Ženy, které to mají rády, si vás najdou.

Jste silnější? Vyberte si volnější tílka nebo trička, která jsou jednobarevná, mohou mít i drobný potisk nebo obrázek přes celou hruď. Vyhněte se trikům pruhovaným napříč, modelům s velkými vzory, které by vás opticky zvětšily. V kombinaci s hezkými kalhotami, zajímavou obuví nebo hodinkami, upoutáte pozornost od bříška a jistě zaujmete.

 

Pohodlné kalhoty

Spousta žen vám řekne, že si na muži velmi často všímají padnoucí kalhoty a to, jaké v nich má pozadí. Tak, jako se dívají muži na pozadí ženám, i ženy upoutává pozadí pánů. V zadních partiích by vám měly kalhoty vždy dokonale sedět, jak pro vaše pohodlí, tak pro váš „sexy zadek“. Trendy jsou tříčtvrteční kalhoty teď na jaro, rifle, stále i tepláky a plátěné kalhoty. Záleží na tom, co je vám příjemné.

 

Košile nejen pro elegány

Pořiďte si ležérní košili, která je skvělá k riflím, plátěným kalhotám i k hezkým jednobarevným kraťasům nebo tříčtvrtečním kalhotám. Ať už bude s krátkým nebo dlouhým rukávem, ženám se budete líbit. A věřte, že i padnoucí košile z příjemného materiálu je pohodlná.