Víte, které dárky dostávají ženy nejraději?

Ať už se blíží narozeniny vaší ženy, maminky nebo třeba dcery, začali jste přemýšlet nad tím, co věnujete své milé k letošním Vánocům, i když jsou daleko, anebo vás čeká výročí svatby či jinou významnou událost, určitě chcete věnovat dar, jež potěší a nezůstane ležet ve skříni. Chce to nápad. Co mají ženy rády? Bez čeho se drtivá většina neobejde a zaručeně ji mile překvapíte?

 

Šperky, které jsou nepřehlédnutelné

Ano, nepřehlédnutelné diamantové přívěšky jsou ideálním dárkem k narozeninám, Vánocům i významným událostem. Ženě tento šperk řekne, jak moc pro vás znamená, a zároveň můžete vybrat typ, který vás nebude stát majlant.

Stejně tak můžete zvolit nádherné diamantové náramky. Ty vybírejte s uvážením, žena s útlým zápěstím si může dovolit náramek tenký, jemný, ale i výrazný, bohatě zdobený. Pokud má ale žena zápěstí silnější, tenký náramek by jej opticky ještě zesílil. Tady určitě volte náramek širší.

 

Kožené kabelky a peněženky

Další kategorií, kterou žena určitě uvítá a bohatě ji využije, jsou kabelky a peněženky. Většina žen potřebuje mnoho kabelek různých typů, barev a velikostí, pokud tedy vyberte nějakou trendy koženou v barvě, kterou vaše paní hojně nosí, určitě neminete vedle.

I v případě peněženek jde o oblíbený dárek. Stačí podívat se, jaký typ je pro vaši ženu ideální, velikostně jí vyhovuje, jakou nosí, a podle toho se řídit. Změňte jen barvu nebo materiál, aby neměla dvě stejné.

 

Parfémy světoznámých značek

Která žena by si nepřála být voňavá ideálně tak, aby se ráno navoněla a aroma cítila až do večera, příp. na oblečení i další dny? Parfémy kvalitní, jež voní i mnoho dnů a týdnů, jsou evergreen, který vždy potěší. Pokud víte, jaké složení má vaše paní ráda, zkuste něco obdobné. Stačí vyhledat si složení jejího parfému a s podobným složením vybrat jiný.


TAG


Jeden komentář u “Víte, které dárky dostávají ženy nejraději?

  1. Eva napsal:

    Já úplně nejvíce miluji šperky. A nemusí být ani nijak drahé, prostě klasika. No a jestli je tu někdo, kdo šperky nemá rád, tak ji pak nechápu. Jak jinak byste asi chtěli oslavit výročí svatby než tím, že dostanete nějaký šperk? Napadá někoho dalšího ještě lepší způsob jak oslavit výročí svatby? Já bych ještě navrhovala společné výlety.

Comments are closed.