Z obyčejného neobyčejné – inspirujte se našimi kreativními tipy!

I obyčejná fádní bytová stěna se může změnit v osobité vyjádření vaší osobnosti a ničím nezajímavé hrátky s pastelkami zase v plnohodnotnou výtvarnou činnost nejen pro děti! Nevěříte? Ukážeme vám, že to může být mnohem jednodušší, než jste si nejspíš mysleli.

 

Washi pásky oblepí klidně celý byt…

…  a bude jim to přitom slušet. Také vás nebaví stále měnit fotografie v rámečcích na zdi, přitloukat hřebíky a dívat se stále na ty stejné kompozice? Pak si vezměte k ruce dvě nebo tři role Washi pásky. I když se podobá izolepám, na dotek jde spíše o textil. Tajemstvím jsou dlouhá rostlinná vlákna, díky nimž můžete na svůj nový dekorativní doplněk třeba i psát nebo kreslit! A co s nimi? Vytvořte si z jejich barevných pruhů originální rámečky na fotografie přímo na omítce! Stop po lepidle se bát nemusíte, žádné nebudou. A když vám trochu pásky zbude, dejte nové barvy třeba starému nábytku nebo keramickým pomocníkům do kuchyně. Jediným limitem při jejich používání je totiž jen a pouze vaše fantazie!

 

Jaká kouzla umí pastelky?

Můžete je rozmývat vodou, malovat několika barvami najednou nebo vykouzlit efekt skutečného obrazu. To všechno totiž pastelky doopravdy umí. Musíte však zapomenout na ty ze školních penálů a sáhnout po profesionálních kouscích pro umělce. Nejsou příliš drahé a nakoupit je můžete jak v rámci celé sady, tak i samostatně. Není tak problém doplňovat sbírku o stále nové odstíny a překvapit své přátele (i sami sebe) perfektně vyvedenými omalovánkami pro dospělé. Hotové obrázky navíc nemusí spát v šuplíku, budou se vám hodit jako perfektní dekorace třeba na narozeninová přání či jmenovky a s klidem zastoupí i roli obrazu na obývákové stěně. Stačí jim jen dát šanci!

 

Výtvarné potřeby pro náročné

Hledáte ještě něco navíc? Zalíbily se vám třeba efektní akvarelové fixy, pestrobarevná gelová pera nebo nápaditá razítka či papírové šablony? Tyto a mnohé další výtvarné potřeby čekají na vaše nápady v bohatě zásobeném e-shopu Sbohemnudo.cz. Vyberte si ty nejkrásnější jenom pro sebe!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *