Chcete pomoci od bolesti dědovi a babičce? Zkuste aplikátor Kuzněcova

Říká se, že každá rada je drahá. Obzvláště v situacích, kdy od bolesti nepomohou ani lékaři a jejich zaručené prostředky. Vývoj medicíny sice pokročil, ale přece jen se naše babičky a dědečkové dožili tak vysokého věku, že jim v některých chvílích nepomůže už vůbec nic nic. Především hrsti medikamentů jsou o mnoho škodlivější než účinné v případě úlevy od bolesti. Mnohdy senioři více leží a sedí, než se pohybují. Pomocníkem, který by u nich i v těchto polohách udržoval vitalitu a bdělost, a ještě by je masíroval na bolavých místech na těle, může být aplikátor Kuzněcova.

 

Kuzněcova podložka sama masíruje a ulevuje od bolesti

Kuzněcova podložka je menším či větším kusem látky rovnoměrně pokrytým výstupky, které na bázi jehličkové masáže působí na pokožku. Podložka je schválena zdravotnickým ústavem a její plastové výstupky plně vyhovují směrnicím EU. Použití Kuzněcova aplikátoru je tak bezpečné v domácím prostředí, při rehabilitacích ve zdravotnických zařízeních i při regeneračních pobytech v ozdravovnách a léčebnách. Působení na bázi akupresní jehličkové masáže je zcela bezbolestné, vyjma prvních okamžiků, kdy výstupky lehce nebo ostřeji zapůsobí na pokožku a již po několika vteřinách se na postiženém místě rozlije příjemné a úlevné teplo.

 

Kuzněcův aplikátor se využívá i při sportovní regeneraci

Nejen senioři si zaslouží krásně promasírovat a zregenerovat zatuhlé svalstvo. Mládež ve vývinu či sportovci mají období, kdy je po nadměrném výkonu anebo při růstu bolí celé tělo, případně konkrétní části – stehenní kosti, ramena, záda, šíje. Kuzněcův aplikátor při několikavteřinovém přikládání střídaném s pauzami dokáže skutečné divy – bolest po několika aplikacích ustupuje. Naopak, probouzí se vitalita a životní energie.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *