Za stylové trenýrky se nemusíte stydět. Přečtěte si, proč je nosit!

Pokud jste od své lepší polovičky dostali jasný signál, že byste si měli dát více záležet na výběru spodního prádla, udělejte jí radost. Fakt, že vaše deset let staré trencle nevyhodnotila jako vrchol vkusu, rozhodně není důvod k ukončení vztahu. Zkroťte ješitnost a berte to jako příležitost ke změně. V novém spodním prádle budete lépe vypadat a zároveň se tak i cítit. Navíc nemusíte měnit střih, jednoduše se zaměřte na trenýrky známých značek.

 

Komfort nade vše

Dostali jste „tip“ na perfektně padnoucí boxerky, ale raději byste chodili naostro, než v upnutém spodním prádle? Někdo holt na slipy s nohavičkami není. Vysvětlete jí, že se v trenkách cítíte mnohem pohodlněji. Anebo se jí rovnou ukažte v nějakém stylovém kousku. Až její zrak spočine na pánské trenýrky Represent, okamžitě zapomene na ostatní střihy.

 

Vychytaný design

Nosíte rádi nápadité oblečení? V případě spodního prádla nemusíte dělat výjimku. Vaše partnerka váš dobrý vkus stoprocentně ocení. Jednou z předností trenýrek je takřka nepřeberné množství designů všeho druhu – od vtipných potisků až po velmi elegantní prádlo
např. české trenky Styx), které jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy.

 

Ideální pro početí dítěte

Jak spolu souvisí spodní prádlo a těhotenství? Více, než si myslíte. Příliš těsné spodky zahřívají genitálie a snižují tím produkci a kvalitu mužských pohlavních buněk. Když dáte svým genitáliím dostatek prostoru, šance na bezproblémové otěhotnění výrazně vzroste. Jakmile tento fakt oznámíte ženě toužící po miminku, okamžitě vám objedná ty nejpohodlnější pánské bavlněné trenýrky.

Důvody, proč se vyplatí nosit trenýrky, již znáte. Teď si jen vybrat ty správné – při výběru se neunáhlete a raději si připlaťte za značkové prádlo, které je pohodlnější, má delší životnost, a navíc lépe vypadá. Poohlédněte se po něm třeba v e-shopu trenyrkarna.cz, kde vám s výběrem rádi poradí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *