Revoluce v pohodlí

Minuty, hodiny denně, dny, týdny v roce, měsíce a roky ve svém životě prosedíme. Byť v této pozici trávíme čas rádi a cítíme se přirozeně, málokdy skutečně sedíme pohodlně a v souladu se zdravým vývojem a držením páteře. Ordinace neurologů a ortopedů mohly by vyprávět.

Že nejde komfort skloubit se zdravím? Čirý nesmysl. Největším strašákem bolavých zad bývají kancelářské židle s počítačem v popředí. Kulatá záda, blokace krčních páteří, migrény, bolesti karpálních tunelů. Diagnóz bychom se nedopočítali. Všechny mají společného jmenovatele. Tím je špatné sezení.

Tisíce lidí hledají řešení. Jak vyzrát na problémy s jednou z nejpřirozenějších pozic, jež je nám lidem vlastní již od dob batolecích? Vědci i lékaři se shodují: přizpůsobte si sezení tak, jak potřebujete. Revoluci v sezení přináší sedací pytle a vaky. Každý sedací pytel umožní maximální pohodlí a tvarování podle fyziologických možností jedince. Jak je to možné? Za kouzly a čáry se skrývají tisíce polystyrenových kuliček uvnitř. Vaši polohu těla zkopírují do nejmenšího detailu. Co člověk, to originál. V oblasti sedacích pytlů a vaků to platí dvojnásob, jednoduše si sednete a zaboříte se přesně tak, jak vám to vyhovuje a je vám pohodlné. Kuličky ve vaku se vytvarují a podepřou každý kousek vašeho těla, čímž dojde k uvolnění svalů a relaxaci páteře. Pohodlné sedací vaky vám tak i pomohou zbavit se bolestí zad a zlepšit celkové držení těla.

Desítky barev, neotřelý design, elegance a nápaditost. Se sedacími pytli a vaky se nudit nebudete, navíc se snadno udržují a dají se dobře přenášet. Nadšení z nich budou i naši nejmenší. Lepší místo ke hrám a zábavě byste hledali těžko. Dětský sedací pytel může být jednobarevný stejně jako pro dospělé nebo být přímo designovým doplňkem jejich pokoje. Sedací vak ve variaci kopacího míče se zamilují nejen chlapečci, ale i jejich tatínci. Spojte příjemné s užitečným, investujte do poloh, které se nikdy neomrzí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *