Zažeňte v ložnici nudu

Ložnice nám slouží nejen na spaní a odpočinek, ale také k relaxaci i intimním chvilkám. Abychom do ní nepustili nudu, musíme si čas od času chvilky ve dvou zpestřit.

 

Hračky pro dospělé

Erotické pomůcky umí přivést do našich ložnic nové vzrušení a chvilky s nimi si užijí nejen páry, ale i lidé bez partnera. Mezi nejoblíbenější patří samozřejmě vibrátory, které se vyrábí v mnoha tvarech i velikostech a nabízí různé funkce pro intenzivnější zážitky. Při jeho výběru bychom se měli řídit rozumem a zapomenout na všechny filmy pro dospělé, které jsme kdy viděli. Erotické pomůcky kupujeme proto, abychom je používali a ne, aby jen ležely na dně šuplíku. I u vibrátoru se tak vyplatí vsadit na zlatou střední cestu, především co se týče délky a průměru. Takový využijete nejvíc a bude pro společné chvilky nejpříjemnějším doplňkem. Materiál je dobré zvolit co nejpřirozenější, tedy silikon nebo gumu.

 

Nejen na doma

Ženy si velmi oblíbily i Venušiny kuličky a vibrační vajíčka, která se dají použít na stimulaci zvenku i zevnitř. Mívají buď kabel, který vede k ovládání, nebo jsou bezdrátová, což otevírá mnoho možností i mimo soukromí ložnice. Diskrétní pomůcku si tak žena pro lepší den může vzít třeba i do práce nebo na romantickou večeři a zároveň si procvičí svaly pánevního dna. Zapomenout bychom neměli na lubrikační gel, který může intimní hrátky zpříjemnit vůní nebo i zvláštními účinky, pokud vybereme například hřejivý gel. Pro méně odvážné může být dobrým tipem masážní emulze, se kterou můžete druhému dopřát příjemnou masáž v soukromí.

Hraček pro dospělé je na výběr obrovské množství, a zorientovat se v nich může být ze začátku celkem problém. Vhodné je pořídit si jednu, maximálně dvě a později případně dokoupit další. Z ložnice vyžeňte stud, zbytečné obavy i nudu a nebojte se experimentovat.