Získejte spolehlivého partnera pro přepravu zásilek pro svoji firmu

Blíží se čas Vánoc a s ním související období strachu, zda stihne vaše zásilka dorazit včas, aby byl váš zákazník spokojen. Pokud chcete mít jistotu, že vámi odeslaná zásilka dorazí adresátovi včas, tak se obraťte na společnost Emons. Název této společnosti vám možná nic neříká, ale rozhodně nejde o žádného nováčka. Ve světě se jedná o velice známou společnost, která nabízí své služby již více než 80 let. V České republice působí od roku 2004.

 

Přeprava zásilek do celého světa

Společnost Emons dopraví zásilku vaší firmy v podstatě kamkoliv si zamanete. Její služby můžete využít jak pro vnitrostátní, tak i mezinárodní přepravu zásilek. K přepravě zásilek využívá všechny dostupné dopravní cesty. Je plně aktivní nejen v pozemní (silniční a železniční), ale také v letecké a námořní přepravě. Pro tyto účely využívá svých vlastních dopravních prostředků či partnerské přepravy. Díky tomu je celosvětově zastoupena ve více než 100 zemích, včetně všech důležitých dopravních center. Přeprava zásilky do zahraničí tak bude v těch nejlepších rukách.

 

Všechny typy zásilek

Jako jedna z mála společností se také postará o téměř jakýkoliv druh zásilky, ať se jedná o běžný balík, atypickou zásilku, nadměrný náklad či vybrané nebezpečné látky a zboží. Jelikož disponuje bohatými zkušenostmi a nabízí kompletní celní služby. V rámci přepravy také využívá logistiky na nejvyšší úrovni, k tomu slouží především doprava na paletách. Přeprava palet totiž umožňuje rychlejší, bezpečnější a spolehlivější přepravu, která je ideální volbou pro všechny druhy dopravy.

 

Objednejte si přepravu z pohodlí domova

Přepravní společnost Emons můžete kontaktovat přímo na webových stránkách pomocí poptávky přepravy či využít kontaktního formuláře pro vaše dotazy. Přeprava zásilek se společností Emons, tak bude pro vás naprosto bezstarostná.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *