AV technika je důležitou součástí všech úspěšných firem

Audiovizuální technika se řadí mezi nepostradatelné vybavení firem, bez něhož se firmy jen těžko obejdou. AV technika zásadním způsobem podporuje výklad přednášejících pomocí obrázků, videí či jiného multimediálního podkladu a také umožňuje komunikaci na dálku. Významné uplatnění nachází při pořádání videokonferencí, školení nebo pořádání firemních akcí.

 

Využití AV techniky má mnoho výhod

V dnešní době je již nepředstavitelné, že by videokonference či školení probíhaly bez využití AV techniky. Využití AV techniky totiž poskytuje vyšší názornost, komunikaci se spolupracovníky či klienty na dálku, zvýšení efektivity práce a úsporu času. Základním zařízením je vždy počítač nebo notebook. Mezi standardní vybavení, které umožňuje prezentaci obsahu pak patří projektor a projekční tabule či plátno, na něž se promítá. K promítání může posloužit i zeď, která je cenově nejdostupnější, ale je potřeba zajistit dostatečně velkou plochu.

 

Ozvučení místnosti či akce nelze opomenout

Neopomenutelnou součástí AV techniky, jež nelze podcenit, je také kvalitní ozvučení. Ozvučení je důležité zajistit především ve velkých místnostech či venkovním prostředí. Mezi základní výbavu patří například mikrofony, reproduktory, mixážní pult apod. V případě zahraničních hostu bude potřeba také tlumočnická technika, která zajistí dokonalé simultánní tlumočení.

 

Nechte to na odbornících

Pořízení AV techniky není nejjednodušší a nejlevnější záležitostí, proto se vyplatí obrátit se na odbornou firmu, která má dlouholetou praxi a zkušené odborníky. Předejdete tak všem problémům, k nimž by mohlo při neodborné manipulaci dojít. Odborná firma vám může kromě prodeje nabídnout i pronájem AV techniky. Pokud uvažujete o pořízení AV techniky do své firmy, pak se obraťte na společnost AVT Group, která se postará o návrh i realizaci celého projektu.
Jeden komentář u “AV technika je důležitou součástí všech úspěšných firem

  1. Tomas napsal:

    Tak to není jenom o školení, ale třeba i různé on-line video přenosy, rozhovory, kampaně a třeba zaznamenávání různých životních událostí. A moc takových firem jsem nenašel v okolí Kolína až jsem narazil na tuhle http://www.zvukobraz.cz/zive-vysilani.html a taky se zabyvaji různými podcasty, focením a tvorbou grafiky a úpravou zvuku takže taková všestranná firma. A takových jsem v okolí Kolína moc narazil, vše je spíš Praha.

Comments are closed.